Počasie São Vicente dnes
| 28 °C | 28 °C | 20:00 | |
| 26 °C | 26 °C | 21:00 | |
| 26 °C | 25 °C | 22:00 | |
| 25 °C | 24 °C | 23:00 |
východ slnka 06:07
západ slnka 20:47
PO HODINÁCH
západ slnka 20:47
Predpoveď počasia São Vicente 27. máj 2026
Cez deň ráno oblačno, dopoludnie jasno, poludnie polojasno, večer jasno. Najvyššia teplota 34 °C. V noci najnižšia teplota 19 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia São Vicente, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| jasno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 45 % | 10 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 01:00
02:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 46 % | 9 °C | 9 % | 0% | 0% | 3% | 7% | |
| 02:00
03:00
| oblačno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h južný |
1020 hPa | 42 % | 8 °C | 40 % | 0% | 0% | 36% | 6% | |
| 03:00
04:00
| oblačno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1020 hPa | 43 % | 8 °C | 66 % | 0% | 0% | 65% | 2% | |
| 04:00
05:00
| oblačno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h južný |
1020 hPa | 44 % | 8 °C | 71 % | 0% | 0% | 71% | 1% | |
| 05:00
06:00
| polojasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h južný |
1020 hPa | 46 % | 8 °C | 21 % | 0% | 0% | 0% | 21% | |
| 06:00
07:00
| polojasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h južný |
1020 hPa | 49 % | 8 °C | 29 % | 0% | 0% | 0% | 29% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhozápadný |
1020 hPa | 52 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
09:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1021 hPa | 44 % | 9 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 09:00
10:00
| jasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severozápadný |
1021 hPa | 43 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
11:00
| jasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severný |
1021 hPa | 39 % | 11 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 11:00
12:00
| jasno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 34 % | 11 °C | 11 % | 0% | 0% | 0% | 11% | |
| 12:00
13:00
| jasno | 31 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 28 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 33 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 21 % | 7 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 14:00
15:00
| polojasno | 34 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 17 % | 5 °C | 27 % | 0% | 0% | 3% | 25% | |
| 15:00
16:00
| jasno | 34 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 17 % | 5 °C | 12 % | 0% | 0% | 0% | 12% | |
| 16:00
17:00
| jasno | 34 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 17 % | 5 °C | 7 % | 0% | 0% | 3% | 3% | |
| 17:00
18:00
| jasno | 34 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 16 % | 4 °C | 10 % | 0% | 0% | 8% | 2% | |
| 18:00
19:00
| polojasno | 34 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 15 % | 4 °C | 21 % | 0% | 0% | 16% | 6% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 32 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h južný |
1016 hPa | 18 % | 5 °C | 27 % | 0% | 0% | 23% | 4% | |
| 20:00
21:00
| polojasno | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severozápadný |
1016 hPa | 34 % | 10 °C | 27 % | 0% | 0% | 23% | 7% | |
| 21:00
22:00
| polojasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severný |
1016 hPa | 41 % | 12 °C | 15 % | 0% | 0% | 9% | 6% | |
| 22:00
23:00
| jasno | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 36 % | 9 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 23:00
00:00
| jasno | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 33 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Zajtra, štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| jasno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 37 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
02:00
| jasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 40 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
03:00
| jasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 41 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
04:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 47 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
05:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 52 % | 9 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 05:00
06:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 56 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
07:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 57 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h južný |
1018 hPa | 60 % | 10 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 08:00
09:00
| polojasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h južný |
1019 hPa | 56 % | 11 °C | 19 % | 0% | 0% | 0% | 19% | |
| 09:00
10:00
| polojasno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h južný |
1019 hPa | 47 % | 11 °C | 17 % | 0% | 0% | 0% | 17% | |
| 10:00
11:00
| polojasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h južný |
1019 hPa | 41 % | 11 °C | 21 % | 0% | 0% | 0% | 21% | |
| 11:00
12:00
| oblačno | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1019 hPa | 34 % | 10 °C | 39 % | 0% | 0% | 0% | 39% | |
| 12:00
13:00
| oblačno | 30 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h južný |
1019 hPa | 26 % | 8 °C | 53 % | 0% | 0% | 0% | 53% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 31 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h južný |
1018 hPa | 21 % | 6 °C | 37 % | 0% | 0% | 0% | 37% | |
| 14:00
15:00
| jasno | 32 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h južný |
1018 hPa | 19 % | 6 °C | 8 % | 0% | 0% | 0% | 8% | |
| 15:00
16:00
| jasno | 32 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 18 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 16:00
17:00
| jasno | 33 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 18 % | 5 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 17:00
18:00
| jasno | 32 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 18 % | 5 °C | 6 % | 0% | 0% | 0% | 6% | |
| 18:00
19:00
| jasno | 32 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 18 % | 5 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 31 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 20 % | 5 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 20:00
21:00
| jasno | 28 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h západný |
1017 hPa | 35 % | 10 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 21:00
22:00
| jasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 61 % | 15 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 22:00
23:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západný |
1019 hPa | 68 % | 15 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 23:00
00:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 72 % | 15 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
São Vicente, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 39,4110; -7,4484
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 588 m
Administratívna časť:
- Distrito de Portalegre, Portalegre
- Castelo de Vide, Castelo de Vide
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie São Vicente, Portugalsko. Predpoveď počasia São Vicente.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre São Vicente dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre São Vicente
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie São Vicente
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:07 | 20:47 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:26 | 14:40 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:35 | 21:19 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:56 | 21:57 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:12 | 22:41 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.05.2026 16:22 | 27.05.2026 03:39 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |