Počasie Saramaga dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Saramaga na 10 dní.
Utorok 19. máj
23 / 11°C
| 0.0 mm | 14 km/h |
| 16 °C | 16 °C | 09:00 | |
| 20 °C | 21 °C | 12:00 | |
| 22 °C | 22 °C | 15:00 |
východ slnka 06:14
západ slnka 20:43
PO HODINÁCH
západ slnka 20:43
|
|
Predpoveď počasia Saramaga, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| polojasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severozápadný |
1022 hPa | 79 % | 8 °C | 13 % | 0% | 13% | 0% | 0% | |
| 01:00
02:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severozápadný |
1022 hPa | 81 % | 8 °C | 9 % | 0% | 9% | 0% | 0% | |
| 02:00
03:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západoseverozápadný |
1021 hPa | 84 % | 8 °C | 8 % | 0% | 8% | 0% | 0% | |
| 03:00
04:00
| oblačno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1021 hPa | 86 % | 9 °C | 43 % | 0% | 42% | 0% | 0% | |
| 04:00
05:00
| oblačno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1021 hPa | 87 % | 9 °C | 48 % | 0% | 47% | 0% | 0% | |
| 05:00
06:00
| polojasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1021 hPa | 87 % | 9 °C | 32 % | 0% | 32% | 0% | 0% | |
| 06:00
07:00
| polojasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severozápadný |
1021 hPa | 88 % | 9 °C | 14 % | 0% | 14% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1022 hPa | 87 % | 9 °C | 26 % | 0% | 26% | 0% | 0% | |
| 08:00
09:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1022 hPa | 78 % | 10 °C | 48 % | 0% | 48% | 0% | 0% | |
| 09:00
10:00
| polojasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1022 hPa | 73 % | 11 °C | 26 % | 0% | 25% | 0% | 0% | |
| 10:00
11:00
| zamračené | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severozápadný |
1022 hPa | 68 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 6% | |
| 11:00
12:00
| zamračené | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severozápadný |
1022 hPa | 66 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 16% | |
| 12:00
13:00
| zamračené | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severozápadný |
1022 hPa | 64 % | 13 °C | 100 % | 0% | 99% | 0% | 32% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severozápadný |
1022 hPa | 61 % | 13 °C | 99 % | 0% | 99% | 0% | 35% | |
| 14:00
15:00
| zamračené | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severozápadný |
1022 hPa | 59 % | 13 °C | 95 % | 0% | 89% | 0% | 52% | |
| 15:00
16:00
| zamračené | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severozápadný |
1022 hPa | 57 % | 13 °C | 99 % | 0% | 87% | 0% | 93% | |
| 16:00
17:00
| zamračené | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severozápadný |
1022 hPa | 56 % | 13 °C | 100 % | 0% | 45% | 0% | 100% | |
| 17:00
18:00
| zamračené | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severozápadný |
1021 hPa | 53 % | 12 °C | 99 % | 0% | 83% | 0% | 97% | |
| 18:00
19:00
| oblačno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severozápadný |
1021 hPa | 60 % | 13 °C | 60 % | 0% | 9% | 0% | 56% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 65 % | 13 °C | 50 % | 0% | 7% | 0% | 46% | |
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 98 % | 13 °C | 83 % | 0% | 35% | 0% | 75% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severný |
1022 hPa | 98 % | 12 °C | 53 % | 0% | 53% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhojuhozápadný |
1021 hPa | 46 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 27 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severozápadný |
1019 hPa | 39 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Saramaga, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 39,5582; -8,0904
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 230 m
Administratívna časť:
- Distrito de Santarém, Santarém, Santarém
- Sardoal, Sardoal, Santarém
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Saramaga, Portugalsko. Predpoveď počasia Saramaga.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Saramaga dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Saramaga
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
19. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:14 | 20:43 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:28 | 14:28 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:43 | 21:15 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:06 | 21:52 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:23 | 22:34 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 19.05.2026 08:17 | 20.05.2026 00:19 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |