Počasie Fermont dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Fermont na 10 dní.
Utorok 2. jún
15 / 3°C
| 0.0 mm | 14 km/h |
| 1 °C | -2 °C | 02:00 | |
| 9 °C | 6 °C | 08:00 | |
| 15 °C | 12 °C | 14:00 | |
| 11 °C | 8 °C | 20:00 |
východ slnka 04:08
západ slnka 20:44
PO HODINÁCH
západ slnka 20:44
|
|
Predpoveď počasia Fermont, Quebec, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 02.06.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| polojasno | 1 °C -2 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severný |
1019 hPa | 58 % | -5 °C | 26 % | 0% | 0% | 0% | 26% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severný |
1020 hPa | 46 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 15 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 28 % | -3 °C | 62 % | 0% | 0% | 0% | 62% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 11 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 42 % | -1 °C | 100 % | 0% | 0% | 17% | 100% | |
streda 03.06.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| dážď | 6 °C 3 °C |
1,2 mm | 3.4 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 64 % | 0 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 96% | |
Fermont, Quebec, Kanada - informácie
Štát: Quebec, KanadaGPS súradnice: 52,7945; -67,0838
Časová zóna: America / Toronto
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 2 966
Nadmorská výška: 633 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Fermont, Quebec, Kanada. Predpoveď počasia Fermont.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Fermont dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Fermont
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 04:08 | 20:44 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:26 | 16:36 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 03:19 | 21:34 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 02:05 | 22:49 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.06.2026 22:46 | 02.06.2026 05:06 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |