Počasie Saint-Basile-le-Grand vikend
Predpoveď počasia pre mesto Saint-Basile-le-Grand na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
10 / 3°C
| 0.0 mm | 13 km/h |
| 5 °C | 3 °C | 02:00 | |
| 5 °C | 3 °C | 08:00 | |
| 9 °C | 6 °C | 14:00 | |
| 7 °C | 4 °C | 20:00 |
východ slnka 05:40
západ slnka 20:00
PO HODINÁCH
západ slnka 20:00
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Saint-Basile-le-Grand, Quebec, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| polojasno | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severozápadný |
1011 hPa | 69 % | 0 °C | 21 % | 0% | 1% | 21% | 0% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 63 % | 0 °C | 91 % | 0% | 91% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 46 % | -1 °C | 100 % | 0% | 100% | 98% | 0% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 55 % | -1 °C | 89 % | 0% | 0% | 33% | 85% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severný |
1021 hPa | 50 % | -4 °C | 100 % | 0% | 3% | 85% | 98% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1023 hPa | 58 % | -2 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 12 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severný |
1022 hPa | 29 % | -5 °C | 57 % | 0% | 0% | 57% | 0% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1021 hPa | 48 % | -3 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
Saint-Basile-le-Grand, Quebec, Kanada - informácie
Štát: Quebec, KanadaGPS súradnice: 45,5334; -73,2825
Časová zóna: America / Toronto
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 15 605
Nadmorská výška: 13 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Saint-Basile-le-Grand, Quebec, Kanada. Predpoveď počasia Saint-Basile-le-Grand.
Saint-Basile-le-Grand - počasie v okolí - väčšie mestá
Saint-Basile-le-Grand - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Saint-Basile-le-Grand dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Saint-Basile-le-Grand
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:40 | 20:00 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:50 | 14:19 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:07 | 20:33 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:27 | 21:13 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:42 | 22:00 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:20 | 01.05.2026 05:11 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |