Počasie Saint-Charles-Borromée dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Saint-Charles-Borromée na 10 dní.
Piatok 1. máj
7 / 3°C
| 24.2 mm | 7 km/h |
| 7 °C | 5 °C | 02:00 | |
| 6 °C | 5 °C | 08:00 | |
| 7 °C | 6 °C | 14:00 | |
| 4 °C | 2 °C | 20:00 |
východ slnka 05:40
západ slnka 20:02
PO HODINÁCH
západ slnka 20:02
|
|
Predpoveď počasia Saint-Charles-Borromée, Quebec, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| dážď | 7 °C 6 °C |
3,4 mm | 3.4 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1004 hPa | 97 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 08:00
14:00
| silný dážď | 6 °C 5 °C |
9,5 mm | 1.2 m/s4 km/h juhovýchodný |
1004 hPa | 98 % | 5 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 14:00
20:00
| silný dážď | 7 °C 6 °C |
8,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1004 hPa | 93 % | 5 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 20:00
02:00
| dážď | 4 °C 2 °C |
3,3 mm | 5.5 m/s20 km/h severoseverozápadný |
1004 hPa | 96 % | 3 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| dážď | 4 °C 2 °C |
3,1 mm | 4.5 m/s16 km/h severoseverozápadný |
1003 hPa | 93 % | 2 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
| 08:00
14:00
| dážď | 4 °C 2 °C |
2,1 mm | 3.1 m/s11 km/h severný |
1003 hPa | 94 % | 3 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
| 14:00
20:00
| dážď | 6 °C 4 °C |
1,8 mm | 3.8 m/s14 km/h severoseverovýchodný |
1005 hPa | 87 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 6 °C 4 °C |
0,2 mm | 3.5 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1007 hPa | 96 % | 5 °C | 100 % | 0% | 91% | 100% | 0% | |
Saint-Charles-Borromée, Quebec, Kanada - informácie
Štát: Quebec, KanadaGPS súradnice: 46,0501; -73,4659
Časová zóna: America / Toronto
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Saint-Charles-Borromée, Quebec, Kanada. Predpoveď počasia Saint-Charles-Borromée.
Saint-Charles-Borromée - počasie v okolí - väčšie mestá
Saint-Charles-Borromée - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Saint-Charles-Borromée dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Saint-Charles-Borromée
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:40 | 20:02 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:50 | 14:22 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:06 | 20:36 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:26 | 21:16 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:39 | 22:03 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:22 | 01.05.2026 05:10 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |