Počasie Saint-Christophe-d'Arthabaska vikend
Predpoveď počasia pre mesto Saint-Christophe-d'Arthabaska na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
16 / 8°C
| 5.7 mm | 9 km/h |
| 6 °C | 4 °C | 02:00 | |
| 8 °C | 7 °C | 08:00 | |
| 16 °C | 15 °C | 14:00 | |
| 9 °C | 8 °C | 20:00 |
východ slnka 05:33
západ slnka 19:56
PO HODINÁCH
západ slnka 19:56
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Saint-Christophe-d'Arthabaska, Quebec, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| oblačno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 97 % | 5 °C | 49 % | 0% | 0% | 0% | 48% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 8 °C 7 °C |
0,1 mm | 2.3 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 94 % | 7 °C | 99 % | 0% | 29% | 0% | 99% | |
| 14:00
20:00
| silný dážď | 16 °C 15 °C |
5,1 mm | 2.6 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1003 hPa | 59 % | 7 °C | 100 % | 0% | 95% | 79% | 100% | |
| 20:00
02:00
| slabý dážď | 9 °C 7 °C |
0,5 mm | 6.3 m/s23 km/h východný |
1000 hPa | 95 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 56% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| silný dážď | 9 °C 7 °C |
6,0 mm | 5.8 m/s21 km/h východný |
995 hPa | 92 % | 7 °C | 100 % | 0% | 85% | 96% | 100% | |
Saint-Christophe-d'Arthabaska, Quebec, Kanada - informácie
Štát: Quebec, KanadaGPS súradnice: 46,0334; -71,8824
Časová zóna: America / Toronto
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Saint-Christophe-d'Arthabaska, Quebec, Kanada. Predpoveď počasia Saint-Christophe-d'Arthabaska.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Saint-Christophe-d'Arthabaska dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Saint-Christophe-d'Arthabaska
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:33 | 19:56 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:44 | 14:22 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:00 | 20:29 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:19 | 21:10 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:33 | 21:57 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:15 | 01.05.2026 05:04 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |