Počasie Saint-Côme--Linière dnes
Predpoveď počasia Saint-Côme--Linière 26. apríl 2026
Cez deň ráno polojasno, dopoludnie sa zamračené. Najvyššia teplota 13 °C. V noci oblačno. Najnižšia teplota 1 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Saint-Côme--Linière, Quebec, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| polojasno | -1 °C -4 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 87 % | -2 °C | 30 % | 0% | 0% | 0% | 29% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h východný |
1022 hPa | 69 % | 0 °C | 91 % | 0% | 0% | 0% | 91% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1020 hPa | 43 % | 0 °C | 97 % | 0% | 49% | 97% | 0% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1021 hPa | 68 % | 2 °C | 100 % | 0% | 16% | 100% | 0% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| oblačno | 3 °C 1 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1022 hPa | 82 % | 0 °C | 39 % | 0% | 0% | 39% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 7 °C 5 °C |
0,1 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1025 hPa | 72 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h južný |
1023 hPa | 45 % | 2 °C | 85 % | 0% | 32% | 84% | 0% | |
| 20:00
02:00
| polojasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1023 hPa | 69 % | 4 °C | 37 % | 0% | 3% | 36% | 0% | |
Saint-Côme--Linière, Quebec, Kanada - informácie
Štát: Quebec, KanadaGPS súradnice: 46,0668; -70,5157
Časová zóna: America / Toronto
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 2 167
Nadmorská výška: 310 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Saint-Côme--Linière, Quebec, Kanada. Predpoveď počasia Saint-Côme--Linière.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Saint-Côme--Linière dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Saint-Côme--Linière
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Saint-Côme--Linière
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:36 | 19:44 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:39 | 14:07 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:03 | 20:17 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:24 | 20:56 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:39 | 21:41 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:21 | 26.04.2026 03:31 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |