Počasie Saint-Constant týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Saint-Constant na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
20 / 8°C
| 11.7 mm | 21 km/h |
| 10 °C | 8 °C | 02:00 | |
| 10 °C | 8 °C | 08:00 | |
| 18 °C | 16 °C | 14:00 | |
| 14 °C | 12 °C | 20:00 |
východ slnka 05:45
západ slnka 19:58
PO HODINÁCH
západ slnka 19:58
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Saint-Constant, Quebec, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 64 % | 3 °C | 100 % | 0% | 0% | 3% | 100% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 60 % | 2 °C | 94 % | 0% | 1% | 31% | 93% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 43 % | 5 °C | 64 % | 0% | 0% | 64% | 0% | |
| 20:00
02:00
| silný dážď | 14 °C 12 °C |
11,7 mm | 6.0 m/s22 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 68 % | 8 °C | 100 % | 0% | 15% | 22% | 100% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| silný dážď | 9 °C 7 °C |
11,6 mm | 4.4 m/s16 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 84 % | 6 °C | 100 % | 0% | 27% | 74% | 100% | |
| 08:00
14:00
| silný dážď | 8 °C 6 °C |
11,7 mm | 6.3 m/s23 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 91 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 14:00
20:00
| silný dážď | 9 °C 8 °C |
13,3 mm | 3.5 m/s13 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 94 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 20:00
02:00
| dážď | 7 °C 5 °C |
3,3 mm | 5.1 m/s18 km/h západojuhozápadný |
1005 hPa | 97 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
Saint-Constant, Quebec, Kanada - informácie
Štát: Quebec, KanadaGPS súradnice: 45,3668; -73,5659
Časová zóna: America / Toronto
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 27 359
Nadmorská výška: 26 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Saint-Constant, Quebec, Kanada. Predpoveď počasia Saint-Constant.
Saint-Constant - počasie v okolí - väčšie mestá
Saint-Constant - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Saint-Constant dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Saint-Constant
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:45 | 19:58 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:51 | 14:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:12 | 20:31 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:33 | 21:11 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:48 | 21:56 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:05 | 29.04.2026 04:34 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |