Počasie Saint-Ferdinand zajtra
Predpoveď počasia Saint-Ferdinand 27. apríl 2026
Cez deň ráno jasno, dopoludnie sa oblačno, večer spočiatku oblačno, neskoršie polojasno. Najvyššia teplota 16 °C. Úhrn zrážok 0,3 mm. V noci jasno. Najnižšia teplota 4 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Saint-Ferdinand, Quebec, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhovýchodný |
1023 hPa | 86 % | 1 °C | 7 % | 0% | 6% | 7% | 0% | |
| 08:00
14:00
| oblačno | 9 °C 8 °C |
0,2 mm | 1.9 m/s7 km/h juhovýchodný |
1024 hPa | 79 % | 5 °C | 64 % | 0% | 9% | 61% | 0% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,1 mm | 0.3 m/s1 km/h severovýchodný |
1024 hPa | 48 % | 5 °C | 74 % | 0% | 33% | 67% | 0% | |
| 20:00
02:00
| polojasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1024 hPa | 82 % | 6 °C | 19 % | 0% | 17% | 5% | 0% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1023 hPa | 89 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1023 hPa | 73 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 38 % | 4 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 50 % | 3 °C | 100 % | 0% | 0% | 26% | 100% | |
Saint-Ferdinand, Quebec, Kanada - informácie
Štát: Quebec, KanadaGPS súradnice: 46,1343; -71,5859
Časová zóna: America / Toronto
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Saint-Ferdinand, Quebec, Kanada. Predpoveď počasia Saint-Ferdinand.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Saint-Ferdinand dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Saint-Ferdinand
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:38 | 19:49 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:43 | 14:11 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:05 | 20:23 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:26 | 21:03 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:41 | 21:48 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:39 | 27.04.2026 03:53 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |