Počasie Saint-Hippolyte týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Saint-Hippolyte na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
17 / 8°C
| 2.2 mm | 12 km/h |
| 8 °C | 6 °C | 07:00 | |
| 9 °C | 7 °C | 08:00 | |
| 17 °C | 16 °C | 14:00 | |
| 13 °C | 12 °C | 20:00 |
východ slnka 05:45
západ slnka 19:59
PO HODINÁCH
západ slnka 19:59
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Saint-Hippolyte, Quebec, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| zamračené | 12 °C 9 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h južný |
1014 hPa | 56 % | 3 °C | 100 % | 0% | 12% | 100% | 100% | |
| 01:00
07:00
| zamračené | 11 °C 8 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h južný |
1013 hPa | 58 % | 3 °C | 100 % | 0% | 97% | 100% | 97% | |
| 02:00
08:00
| slabý dážď | 10 °C 7 °C |
0,2 mm | 5.6 m/s20 km/h južný |
1013 hPa | 63 % | 3 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 82% | |
| 03:00
09:00
| slabý dážď | 9 °C 7 °C |
0,2 mm | 5.2 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 71 % | 4 °C | 100 % | 0% | 97% | 100% | 37% | |
| 04:00
10:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 77 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 73% | 0% | |
| 05:00
11:00
| zamračené | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 81 % | 5 °C | 100 % | 0% | 100% | 4% | 0% | |
| 06:00
12:00
| zamračené | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 81 % | 5 °C | 100 % | 0% | 100% | 66% | 0% | |
| 07:00
13:00
| zamračené | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 79 % | 5 °C | 100 % | 0% | 100% | 98% | 0% | |
| 08:00
14:00
| oblačno | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 75 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 47% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 54 % | 7 °C | 93 % | 0% | 9% | 47% | 85% | |
| 20:00
02:00
| dážď | 13 °C 11 °C |
1,8 mm | 6.2 m/s22 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 71 % | 8 °C | 100 % | 0% | 32% | 20% | 100% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| silný dážď | 10 °C 8 °C |
9,4 mm | 5.1 m/s18 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 85 % | 7 °C | 100 % | 0% | 29% | 98% | 100% | |
| 08:00
14:00
| silný dážď | 8 °C 6 °C |
8,8 mm | 6.8 m/s24 km/h juhojuhovýchodný |
1004 hPa | 91 % | 6 °C | 100 % | 0% | 6% | 100% | 100% | |
| 14:00
20:00
| silný dážď | 8 °C 7 °C |
5,9 mm | 2.9 m/s10 km/h juhozápadný |
1006 hPa | 96 % | 7 °C | 100 % | 0% | 89% | 100% | 100% | |
| 20:00
02:00
| silný dážď | 6 °C 4 °C |
13,1 mm | 2.5 m/s9 km/h západný |
1007 hPa | 94 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
Saint-Hippolyte, Quebec, Kanada - informácie
Štát: Quebec, KanadaGPS súradnice: 45,5248; -73,6843
Časová zóna: America / Toronto
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Saint-Hippolyte, Quebec, Kanada. Predpoveď počasia Saint-Hippolyte.
Saint-Hippolyte - počasie v okolí - väčšie mestá
Saint-Hippolyte - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Saint-Hippolyte dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Saint-Hippolyte
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:45 | 19:59 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:52 | 14:14 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:12 | 20:32 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:33 | 21:12 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:48 | 21:57 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:06 | 29.04.2026 04:34 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |