Počasie Saint-Lazare dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Saint-Lazare na 10 dní.
Piatok 1. máj
5 / 3°C
| 9.7 mm | 22 km/h |
| 3 °C | 1 °C | 02:00 | |
| 3 °C | 0 °C | 08:00 | |
| 5 °C | 2 °C | 14:00 | |
| 3 °C | 0 °C | 20:00 |
východ slnka 05:44
západ slnka 20:03
PO HODINÁCH
západ slnka 20:03
|
|
Predpoveď počasia Saint-Lazare, Quebec, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| dážď | 3 °C 0 °C |
2,2 mm | 4.7 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1005 hPa | 96 % | 2 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 62% | |
| 08:00
14:00
| dážď | 3 °C 0 °C |
1,6 mm | 5.3 m/s19 km/h západojuhozápadný |
1005 hPa | 95 % | 1 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 14:00
20:00
| dážď | 5 °C 2 °C |
3,2 mm | 6.1 m/s22 km/h západný |
1005 hPa | 90 % | 3 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 20:00
02:00
| dážď | 3 °C 0 °C |
2,7 mm | 6.4 m/s23 km/h západoseverozápadný |
1006 hPa | 95 % | 2 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 99% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| dážď so snehom | 2 °C -1 °C |
1,9 mm | 5.9 m/s21 km/h západoseverozápadný |
1004 hPa | 97 % | 1 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
| 08:00
14:00
| dážď so snehom | 2 °C -1 °C |
1,5 mm | 5.6 m/s20 km/h západoseverozápadný |
1004 hPa | 91 % | 0 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
| 14:00
20:00
| dážď | 3 °C 0 °C |
2,7 mm | 6.7 m/s24 km/h západný |
1007 hPa | 83 % | 0 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
| 20:00
02:00
| dážď | 2 °C -1 °C |
2,2 mm | 5.5 m/s20 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 98 % | 1 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
Saint-Lazare, Quebec, Kanada - informácie
Štát: Quebec, KanadaGPS súradnice: 45,4001; -74,1326
Časová zóna: America / Toronto
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 19 889
Nadmorská výška: 56 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Saint-Lazare, Quebec, Kanada. Predpoveď počasia Saint-Lazare.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Saint-Lazare dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Saint-Lazare
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:44 | 20:03 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:53 | 14:19 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:11 | 20:36 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:31 | 21:16 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:46 | 22:02 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:23 | 01.05.2026 05:15 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |