Počasie Saint-Léonard-d'Aston vikend
Predpoveď počasia pre mesto Saint-Léonard-d'Aston na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
8 / 4°C
| 35.4 mm | 20 km/h |
| 6 °C | 5 °C | 02:00 | |
| 6 °C | 4 °C | 08:00 | |
| 6 °C | 5 °C | 14:00 | |
| 7 °C | 5 °C | 20:00 |
východ slnka 05:35
západ slnka 19:58
PO HODINÁCH
západ slnka 19:58
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Saint-Léonard-d'Aston, Quebec, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| silný dážď | 6 °C 4 °C |
15,2 mm | 3.4 m/s12 km/h severovýchodný |
1005 hPa | 95 % | 5 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 08:00
14:00
| silný dážď | 6 °C 4 °C |
12,9 mm | 5.3 m/s19 km/h severovýchodný |
1004 hPa | 96 % | 5 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 14:00
20:00
| dážď | 6 °C 4 °C |
3,1 mm | 5.6 m/s20 km/h severoseverovýchodný |
1001 hPa | 97 % | 6 °C | 100 % | 0% | 99% | 100% | 100% | |
| 20:00
02:00
| dážď | 7 °C 5 °C |
4,2 mm | 4.2 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1000 hPa | 96 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| slabý dážď | 5 °C 3 °C |
0,7 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1000 hPa | 99 % | 5 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
| 08:00
14:00
| slabý dážď | 4 °C 2 °C |
0,7 mm | 2.8 m/s10 km/h južný |
1003 hPa | 97 % | 3 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
| 14:00
20:00
| dážď | 5 °C 3 °C |
1,3 mm | 2.7 m/s10 km/h južný |
1007 hPa | 88 % | 2 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
| 20:00
02:00
| slabý dážď | 3 °C 1 °C |
0,5 mm | 1.7 m/s6 km/h južný |
1010 hPa | 96 % | 2 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
Saint-Léonard-d'Aston, Quebec, Kanada - informácie
Štát: Quebec, KanadaGPS súradnice: 46,1072; -72,3735
Časová zóna: America / Toronto
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 1 336
Nadmorská výška: 49 m
Administratívna časť:
- Québec, Quebec
- Centre-du-Québec, Drummondville
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Saint-Léonard-d'Aston, Quebec, Kanada. Predpoveď počasia Saint-Léonard-d'Aston.
Saint-Léonard-d'Aston - počasie v okolí - väčšie mestá
Saint-Léonard-d'Aston - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Saint-Léonard-d'Aston dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Saint-Léonard-d'Aston
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:35 | 19:58 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:46 | 14:22 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:01 | 20:32 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:21 | 21:12 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:34 | 21:59 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:18 | 01.05.2026 05:06 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |