Počasie Saint-Pascal dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Saint-Pascal na 10 dní.
Piatok 1. máj
10 / 2°C
| 3.5 mm | 9 km/h |
| 6 °C | 5 °C | 02:00 | |
| 5 °C | 4 °C | 08:00 | |
| 10 °C | 7 °C | 14:00 | |
| 5 °C | 2 °C | 20:00 |
východ slnka 05:21
západ slnka 19:51
PO HODINÁCH
západ slnka 19:51
|
|
Predpoveď počasia Saint-Pascal, Quebec, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| dážď | 6 °C 5 °C |
2,5 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 95 % | 5 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 08:00
14:00
| slabý dážď | 5 °C 3 °C |
0,6 mm | 2.2 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 92 % | 4 °C | 100 % | 0% | 10% | 100% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 10 °C 8 °C |
0,1 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 59 % | 1 °C | 100 % | 0% | 100% | 96% | 100% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 5 °C 3 °C |
0,3 mm | 3.2 m/s12 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 80 % | 1 °C | 100 % | 0% | 30% | 100% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 3 °C 1 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 87 % | 0 °C | 100 % | 0% | 35% | 100% | 67% | |
| 08:00
14:00
| dážď | 4 °C 2 °C |
2,3 mm | 3.2 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 81 % | 0 °C | 100 % | 0% | 46% | 100% | 100% | |
| 14:00
20:00
| dážď | 4 °C 2 °C |
2,3 mm | 4.7 m/s17 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 96 % | 3 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 20:00
02:00
| dážď | 3 °C 1 °C |
2,3 mm | 3.6 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 98 % | 2 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
Saint-Pascal, Quebec, Kanada - informácie
Štát: Quebec, KanadaGPS súradnice: 47,5181; -69,8030
Časová zóna: America / Toronto
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 3 490
Nadmorská výška: 54 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Saint-Pascal, Quebec, Kanada. Predpoveď počasia Saint-Pascal.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Saint-Pascal dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Saint-Pascal
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:21 | 19:51 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:36 | 14:29 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:46 | 20:26 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:04 | 21:09 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:15 | 21:59 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:11 | 01.05.2026 04:51 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |