Počasie Saint-Pierre-de-Broughton dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Saint-Pierre-de-Broughton na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
8 / 4°C
| 0.0 mm | 24 km/h |
| 7 °C | 4 °C | 02:00 | |
| 4 °C | 0 °C | 08:00 | |
| 8 °C | 4 °C | 14:00 | |
| 7 °C | 4 °C | 20:00 |
východ slnka 05:04
západ slnka 20:18
PO HODINÁCH
západ slnka 20:18
|
|
Predpoveď počasia Saint-Pierre-de-Broughton, Quebec, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| oblačno | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 7.6 m/s27 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 64 % | 0 °C | 53 % | 0% | 39% | 0% | 24% | |
| 08:00
14:00
| oblačno | 4 °C 0 °C |
0,0 mm | 7.9 m/s28 km/h severozápadný |
1017 hPa | 57 % | -3 °C | 68 % | 0% | 68% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 8 °C 4 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 49 % | -2 °C | 93 % | 0% | 93% | 10% | 0% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severozápadný |
1019 hPa | 53 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 2 °C -1 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1024 hPa | 68 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1026 hPa | 58 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 12 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západný |
1024 hPa | 43 % | 0 °C | 79 % | 0% | 0% | 0% | 79% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1022 hPa | 69 % | 3 °C | 99 % | 0% | 0% | 85% | 98% | |
Saint-Pierre-de-Broughton, Quebec, Kanada - informácie
Štát: Quebec, KanadaGPS súradnice: 46,2482; -71,1937
Časová zóna: America / Toronto
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Saint-Pierre-de-Broughton, Quebec, Kanada. Predpoveď počasia Saint-Pierre-de-Broughton.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Saint-Pierre-de-Broughton dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Saint-Pierre-de-Broughton
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:04 | 20:18 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:41 | 15:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:28 | 20:55 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:42 | 21:41 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 02:43 | 22:40 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 09:52 | 22.05.2026 01:16 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |