Počasie Sainte Catherine de la Jacques Cartier dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Sainte Catherine de la Jacques Cartier na 10 dní.
Piatok 1. máj
8 / 2°C
| 0.0 mm | 13 km/h |
|
|
Predpoveď počasia Sainte Catherine de la Jacques Cartier, Quebec, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 66 % | -2 °C | 89 % | 0% | 8% | 89% | 0% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 67 % | 0 °C | 96 % | 0% | 1% | 96% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severozápadný |
1010 hPa | 42 % | -3 °C | 100 % | 0% | 90% | 95% | 0% | |
Sainte Catherine de la Jacques Cartier, Quebec, Kanada - informácie
Štát: Quebec, KanadaGPS súradnice: 46,8524; -71,6206
Časová zóna: America / Toronto
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 5 021
Nadmorská výška: 159 m
Administratívna časť:
- Québec, Quebec
- Capitale-Nationale, Saint-Augustin-de-Desmaures
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Sainte Catherine de la Jacques Cartier, Quebec, Kanada. Predpoveď počasia Sainte Catherine de la Jacques Cartier.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Sainte Catherine de la Jacques Cartier dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Sainte Catherine de la Jacques Cartier
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:30 | 19:57 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:43 | 14:26 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:56 | 20:31 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:15 | 21:13 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:27 | 22:01 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:16 | 01.05.2026 05:00 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |