Počasie Sainte-Hélène-de-Breakeyville dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Sainte-Hélène-de-Breakeyville na 10 dní.
Piatok 1. máj
7 / 5°C
| 36.0 mm | 28 km/h |
| 7 °C | 4 °C | 02:00 | |
| 5 °C | 3 °C | 08:00 | |
| 7 °C | 4 °C | 14:00 | |
| 6 °C | 3 °C | 20:00 |
východ slnka 05:29
západ slnka 19:55
PO HODINÁCH
západ slnka 19:55
|
|
Predpoveď počasia Sainte-Hélène-de-Breakeyville, Quebec, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| silný dážď | 7 °C 5 °C |
10,3 mm | 5.9 m/s21 km/h východoseverovýchodný |
1006 hPa | 93 % | 5 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 08:00
14:00
| silný dážď | 5 °C 2 °C |
6,8 mm | 7.4 m/s27 km/h východoseverovýchodný |
1006 hPa | 93 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 99% | |
| 14:00
20:00
| silný dážď | 7 °C 5 °C |
12,7 mm | 7.8 m/s28 km/h severovýchodný |
1004 hPa | 93 % | 5 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 20:00
02:00
| silný dážď | 6 °C 4 °C |
6,2 mm | 6.7 m/s24 km/h severovýchodný |
1004 hPa | 93 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| dážď | 5 °C 2 °C |
2,4 mm | 7.6 m/s27 km/h východoseverovýchodný |
1002 hPa | 86 % | 2 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 82% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 4 °C 1 °C |
0,3 mm | 7.6 m/s27 km/h východoseverovýchodný |
1003 hPa | 88 % | 2 °C | 100 % | 0% | 100% | 67% | 0% | |
| 14:00
20:00
| slabý dážď | 10 °C 7 °C |
0,9 mm | 7.5 m/s27 km/h východoseverovýchodný |
1005 hPa | 73 % | 5 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
| 20:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
7 °C 5 °C |
0,9 mm | 4.4 m/s16 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 83 % | 4 °C | 43 % | 0% | 8% | 41% | 0% | |
Sainte-Hélène-de-Breakeyville, Quebec, Kanada - informácie
Štát: Quebec, KanadaGPS súradnice: 46,6655; -71,2338
Časová zóna: America / Toronto
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Sainte-Hélène-de-Breakeyville, Quebec, Kanada. Predpoveď počasia Sainte-Hélène-de-Breakeyville.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Sainte-Hélène-de-Breakeyville dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Sainte-Hélène-de-Breakeyville
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:29 | 19:55 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:41 | 14:25 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:55 | 20:29 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:14 | 21:10 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:26 | 21:58 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:14 | 01.05.2026 04:59 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |