Počasie Shawbridge vikend
Predpoveď počasia pre mesto Shawbridge na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
7 / 3°C
| 16.8 mm | 3 km/h |
| 6 °C | 5 °C | 02:00 | |
| 4 °C | 3 °C | 08:00 | |
| 7 °C | 6 °C | 14:00 | |
| 3 °C | 1 °C | 20:00 |
východ slnka 05:43
západ slnka 20:04
PO HODINÁCH
západ slnka 20:04
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Shawbridge, Quebec, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| dážď | 6 °C 5 °C |
3,4 mm | 1.9 m/s7 km/h juhovýchodný |
1004 hPa | 99 % | 5 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 08:00
14:00
| dážď | 4 °C 2 °C |
3,8 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1004 hPa | 96 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 14:00
20:00
| silný dážď | 7 °C 6 °C |
6,3 mm | 0.8 m/s3 km/h severovýchodný |
1004 hPa | 95 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 20:00
02:00
| dážď | 3 °C 0 °C |
3,3 mm | 5.9 m/s21 km/h severoseverozápadný |
1005 hPa | 96 % | 2 °C | 100 % | 0% | 43% | 100% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| dážď | 2 °C -1 °C |
3,2 mm | 5.5 m/s20 km/h severoseverozápadný |
1003 hPa | 92 % | 1 °C | 100 % | 0% | 84% | 100% | 0% | |
| 08:00
14:00
| dážď | 2 °C -1 °C |
2,6 mm | 3.6 m/s13 km/h severozápadný |
1003 hPa | 94 % | 1 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
| 14:00
20:00
| dážď | 4 °C 2 °C |
1,0 mm | 3.5 m/s13 km/h západný |
1006 hPa | 94 % | 3 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
| 20:00
02:00
| slabý dážď | 3 °C 0 °C |
0,9 mm | 4.3 m/s15 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 88 % | 1 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
Shawbridge, Quebec, Kanada - informácie
Štát: Quebec, KanadaGPS súradnice: 45,8715; -74,0784
Časová zóna: America / Toronto
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Shawbridge, Quebec, Kanada. Predpoveď počasia Shawbridge.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Shawbridge dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Shawbridge
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:43 | 20:04 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:53 | 14:21 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:09 | 20:38 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:29 | 21:18 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:43 | 22:05 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:24 | 01.05.2026 05:13 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |