Počasie Shawville týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Shawville na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
12 / 1°C
| 0.0 mm | 15 km/h |
| 6 °C | 4 °C | 02:00 | |
| 6 °C | 3 °C | 08:00 | |
| 10 °C | 8 °C | 14:00 | |
| 8 °C | 6 °C | 20:00 |
východ slnka 05:56
západ slnka 20:10
PO HODINÁCH
západ slnka 20:10
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Shawville, Quebec, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 71 % | 1 °C | 100 % | 0% | 94% | 0% | 100% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 70 % | 1 °C | 93 % | 0% | 0% | 78% | 70% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h západný |
1014 hPa | 56 % | 1 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severozápadný |
1012 hPa | 63 % | 2 °C | 57 % | 0% | 5% | 57% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 3 °C 1 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 82 % | 0 °C | 6 % | 0% | 5% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 4 °C 2 °C |
0,3 mm | 1.1 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 83 % | 1 °C | 6 % | 0% | 6% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 10 °C 8 °C |
0,1 mm | 3.0 m/s11 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 52 % | 0 °C | 60 % | 0% | 50% | 53% | 0% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 7 °C 5 °C |
0,3 mm | 2.5 m/s9 km/h severozápadný |
1012 hPa | 63 % | 0 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
Shawville, Quebec, Kanada - informácie
Štát: Quebec, KanadaGPS súradnice: 45,6001; -76,4827
Časová zóna: America / Toronto
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 1 203
Nadmorská výška: 159 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Shawville, Quebec, Kanada. Predpoveď počasia Shawville.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Shawville dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Shawville
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:56 | 20:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:03 | 14:14 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:23 | 20:44 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:43 | 21:23 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:58 | 22:09 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:18 | 29.04.2026 04:46 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |