Počasie Sherbrooke, Quebec dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Sherbrooke, Quebec na 10 dní.
Piatok 1. máj
8 / 2°C
| 17.9 mm | 13 km/h |
| 6 °C | 4 °C | 02:00 | |
| 6 °C | 4 °C | 08:00 | |
| 8 °C | 7 °C | 14:00 | |
| 5 °C | 3 °C | 20:00 |
východ slnka 05:35
západ slnka 19:54
PO HODINÁCH
západ slnka 19:54
|
|
Predpoveď počasia Sherbrooke, Quebec, Quebec, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| silný dážď | 6 °C 4 °C |
8,6 mm | 3.0 m/s11 km/h severovýchodný |
1004 hPa | 96 % | 5 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 43% | |
| 08:00
14:00
| dážď | 6 °C 4 °C |
4,1 mm | 2.9 m/s10 km/h severný |
1002 hPa | 97 % | 5 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 14:00
20:00
| dážď | 8 °C 7 °C |
4,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1000 hPa | 91 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 20:00
02:00
| dážď | 5 °C 3 °C |
1,2 mm | 5.9 m/s21 km/h západný |
1000 hPa | 96 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| dážď | 2 °C 0 °C |
1,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1002 hPa | 97 % | 1 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
| 08:00
14:00
| dážď so snehom | 2 °C 0 °C |
2,9 mm | 3.0 m/s11 km/h juhozápadný |
1005 hPa | 96 % | 0 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
| 14:00
20:00
| dážď | 3 °C 1 °C |
1,9 mm | 2.5 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 94 % | 2 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
| 20:00
02:00
| slabý dážď | 2 °C 0 °C |
0,7 mm | 1.5 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 96 % | 1 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
Sherbrooke, Quebec, Quebec, Kanada - informácie
Štát: Quebec, KanadaGPS súradnice: 45,4001; -71,8991
Časová zóna: America / Toronto
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 129 447
Nadmorská výška: 175 m
Administratívna časť:
- Québec, Quebec
- Estrie, Sherbrooke, Quebec
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Sherbrooke, Quebec, Quebec, Kanada. Predpoveď počasia Sherbrooke, Quebec.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Sherbrooke, Quebec dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Sherbrooke, Quebec
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:35 | 19:54 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:44 | 14:18 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:02 | 20:27 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:22 | 21:07 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:37 | 21:53 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:14 | 01.05.2026 05:06 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |