Počasie Sutton, Quebec zajtra
Predpoveď počasia Sutton, Quebec 27. apríl 2026
Cez deň ráno polojasno, dopoludnie sa zamračené. Najvyššia teplota 15 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm. V noci jasno. Najnižšia teplota 3 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Sutton, Quebec, Quebec, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| polojasno | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východný |
1022 hPa | 85 % | 2 °C | 34 % | 0% | 2% | 10% | 25% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,1 mm | 0.8 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1024 hPa | 77 % | 4 °C | 90 % | 0% | 8% | 90% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východný |
1023 hPa | 43 % | 2 °C | 99 % | 0% | 15% | 99% | 0% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h východný |
1023 hPa | 77 % | 7 °C | 88 % | 0% | 16% | 88% | 0% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1022 hPa | 88 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1021 hPa | 71 % | 5 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 18 °C 15 °C |
0,2 mm | 4.9 m/s18 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 35 % | 2 °C | 100 % | 0% | 1% | 37% | 100% | |
| 20:00
02:00
| dážď | 12 °C 10 °C |
1,3 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 55 % | 3 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
Sutton, Quebec, Quebec, Kanada - informácie
Štát: Quebec, KanadaGPS súradnice: 45,1001; -72,6158
Časová zóna: America / Toronto
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 3 906
Nadmorská výška: 176 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Sutton, Quebec, Quebec, Kanada. Predpoveď počasia Sutton, Quebec.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Sutton, Quebec dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Sutton, Quebec
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:45 | 19:51 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:48 | 14:06 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:12 | 20:24 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:34 | 21:03 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:50 | 21:46 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:44 | 27.04.2026 03:56 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |