Počasie Tadoussac dnes
Predpoveď počasia Tadoussac 26. apríl 2026
Cez deň zamračené, večer spočiatku zamračené, neskoršie oblačno. Najvyššia teplota 8 °C. V noci polojasno. Najnižšia teplota -2 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Tadoussac, Quebec, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 1 °C -1 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1021 hPa | 91 % | 0 °C | 100 % | 0% | 100% | 91% | 0% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severovýchodný |
1024 hPa | 70 % | -1 °C | 93 % | 0% | 93% | 6% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1023 hPa | 56 % | 0 °C | 100 % | 0% | 99% | 95% | 0% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h severozápadný |
1023 hPa | 68 % | 0 °C | 63 % | 0% | 0% | 63% | 0% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| polojasno | 0 °C -2 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severozápadný |
1023 hPa | 95 % | -1 °C | 14 % | 0% | 0% | 13% | 2% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h západoseverozápadný |
1025 hPa | 60 % | 0 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 14:00
20:00
| polojasno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhovýchodný |
1024 hPa | 39 % | 0 °C | 14 % | 0% | 0% | 13% | 0% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h juhojuhozápadný |
1023 hPa | 61 % | 0 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
Tadoussac, Quebec, Kanada - informácie
Štát: Quebec, KanadaGPS súradnice: 48,1500; -69,7167
Časová zóna: America / Toronto
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 858
Nadmorská výška: 114 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tadoussac, Quebec, Kanada. Predpoveď počasia Tadoussac.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tadoussac dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Tadoussac
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Tadoussac
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:28 | 19:45 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:36 | 14:17 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:53 | 20:20 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:12 | 21:02 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:23 | 21:51 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:13 | 26.04.2026 03:31 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |