Počasie Thetford-Mines vikend
Predpoveď počasia pre mesto Thetford-Mines na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
7 / 3°C
| 25.2 mm | 15 km/h |
| 4 °C | 2 °C | 02:00 | |
| 4 °C | 2 °C | 08:00 | |
| 7 °C | 5 °C | 14:00 | |
| 6 °C | 5 °C | 20:00 |
východ slnka 05:31
západ slnka 19:53
PO HODINÁCH
západ slnka 19:53
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Thetford-Mines, Quebec, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| silný dážď | 4 °C 1 °C |
7,7 mm | 6.0 m/s22 km/h východoseverovýchodný |
1006 hPa | 97 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 08:00
14:00
| silný dážď | 4 °C 2 °C |
10,1 mm | 5.1 m/s18 km/h východoseverovýchodný |
1003 hPa | 98 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 14:00
20:00
| dážď | 7 °C 5 °C |
4,4 mm | 4.2 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1000 hPa | 97 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 20:00
02:00
| dážď | 6 °C 4 °C |
3,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severovýchodný |
999 hPa | 97 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| dážď | 6 °C 4 °C |
1,4 mm | 3.8 m/s14 km/h východný |
1000 hPa | 98 % | 5 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
| 08:00
14:00
| slabý dážď | 3 °C 1 °C |
0,8 mm | 1.4 m/s5 km/h južný |
1004 hPa | 99 % | 2 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
| 14:00
20:00
| dážď | 4 °C 2 °C |
2,1 mm | 1.5 m/s5 km/h južný |
1007 hPa | 90 % | 2 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 3 °C 1 °C |
0,4 mm | 0.8 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 99 % | 2 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
Thetford-Mines, Quebec, Kanada - informácie
Štát: Quebec, KanadaGPS súradnice: 46,0937; -71,3054
Časová zóna: America / Toronto
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 25 704
Nadmorská výška: 317 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Thetford-Mines, Quebec, Kanada. Predpoveď počasia Thetford-Mines.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Thetford-Mines dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Thetford-Mines
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:31 | 19:53 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:42 | 14:22 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:57 | 20:27 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:17 | 21:08 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:30 | 21:55 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:13 | 01.05.2026 05:01 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |