Počasie Touraine dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Touraine na 10 dní.
Piatok 1. máj
3 / 1°C
| 5.1 mm | 26 km/h |
| 4 °C | 0 °C | 02:00 | |
| 2 °C | -1 °C | 08:00 | |
| 3 °C | -1 °C | 14:00 | |
| 2 °C | -1 °C | 20:00 |
východ slnka 05:50
západ slnka 20:10
PO HODINÁCH
západ slnka 20:10
|
|
Predpoveď počasia Touraine, Quebec, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| dážď | 4 °C 1 °C |
1,2 mm | 5.6 m/s20 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 71 % | -1 °C | 100 % | 0% | 7% | 100% | 100% | |
| 08:00
14:00
| dážď so snehom | 2 °C -1 °C |
1,7 mm | 5.6 m/s20 km/h severozápadný |
1009 hPa | 83 % | 0 °C | 100 % | 0% | 99% | 100% | 0% | |
| 14:00
20:00
| dážď so snehom | 3 °C -1 °C |
1,5 mm | 7.1 m/s26 km/h severozápadný |
1008 hPa | 75 % | -1 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
| 20:00
02:00
| slabý dážď so snehom |
2 °C -1 °C |
0,7 mm | 6.4 m/s23 km/h severozápadný |
1009 hPa | 81 % | 0 °C | 100 % | 0% | 53% | 100% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| slabý dážď so snehom |
2 °C -1 °C |
0,6 mm | 5.1 m/s18 km/h západoseverozápadný |
1007 hPa | 81 % | -1 °C | 100 % | 0% | 99% | 100% | 0% | |
| 08:00
14:00
| dážď so snehom | 2 °C -1 °C |
1,5 mm | 4.0 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1007 hPa | 85 % | 0 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
| 14:00
20:00
| dážď | 3 °C 0 °C |
2,4 mm | 4.9 m/s18 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 81 % | 0 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 2 °C -1 °C |
0,4 mm | 4.3 m/s15 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 90 % | 0 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
Touraine, Quebec, Kanada - informácie
Štát: Quebec, KanadaGPS súradnice: 45,4778; -75,7314
Časová zóna: America / Toronto
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Touraine, Quebec, Kanada. Predpoveď počasia Touraine.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Touraine dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Touraine
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:50 | 20:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:59 | 14:19 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:17 | 20:43 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:37 | 21:23 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:52 | 22:09 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:30 | 01.05.2026 05:21 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |