Počasie Bald Hills pozajtra
Predpoveď počasia Bald Hills 28. apríl 2026
Cez deň oblačno, dopoludnie sa spočiatku oblačno, neskoršie dážď. Najvyššia teplota 20 °C. Úhrn zrážok 4,0 mm. V noci slabý dážď. Najnižšia teplota 17 °C. Úhrn zrážok 0,7 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Bald Hills, Queensland rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
20:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,1 mm | 3.5 m/s13 km/h južný |
1018 hPa | 86 % | 14 °C | 47 % | 0% | 28% | 29% | 10% | |
| 10:00
02:00
| dážď | 20 °C 21 °C |
2,3 mm | 4.7 m/s17 km/h juhojuhovýchodný |
1020 hPa | 72 % | 15 °C | 100 % | 0% | 26% | 16% | 100% | |
| 16:00
08:00
| dážď | 20 °C 22 °C |
1,6 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 83 % | 16 °C | 100 % | 0% | 75% | 31% | 100% | |
| 22:00
14:00
| slabý dážď | 17 °C 18 °C |
0,7 mm | 3.8 m/s14 km/h južný |
1020 hPa | 92 % | 15 °C | 100 % | 0% | 78% | 57% | 100% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
20:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h južný |
1018 hPa | 91 % | 15 °C | 100 % | 0% | 6% | 25% | 100% | |
| 10:00
02:00
| slabý dážď | 21 °C 22 °C |
0,9 mm | 6.2 m/s22 km/h juhojuhovýchodný |
1020 hPa | 75 % | 16 °C | 100 % | 0% | 56% | 93% | 100% | |
| 16:00
08:00
| zamračené | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h južný |
1018 hPa | 75 % | 16 °C | 100 % | 0% | 3% | 6% | 100% | |
| 22:00
14:00
| zamračené | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h južný |
1020 hPa | 86 % | 15 °C | 98 % | 0% | 11% | 3% | 97% | |
Bald Hills, Queensland - informácie
Štát: QueenslandGPS súradnice: -27,3211; 153,0086
Časová zóna: Australia / Brisbane
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +8 hod.
Počet obyvateľov: 6 458
Nadmorská výška: 18 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Bald Hills, Queensland. Predpoveď počasia Bald Hills.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Bald Hills dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Bald Hills
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:11 | 17:19 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:45 | 11:08 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:46 | 17:44 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:19 | 18:10 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:52 | 18:38 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 14:42 | 28.04.2026 02:46 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |