Počasie Beerburrum dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Beerburrum na 10 dní.
Nedeľa 24. máj
22 / 17°C
| 1.4 mm | 18 km/h |
| 17 °C | 18 °C | 04:00 | |
| 21 °C | 22 °C | 10:00 | |
| 22 °C | 23 °C | 16:00 | |
| 18 °C | 19 °C | 22:00 |
východ slnka 06:25
západ slnka 17:04
PO HODINÁCH
západ slnka 17:04
|
|
Predpoveď počasia Beerburrum, Queensland rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
20:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,2 mm | 5.3 m/s19 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 81 % | 14 °C | 39 % | 0% | 34% | 7% | 0% | |
| 10:00
02:00
| dažďové prehánky | 21 °C 22 °C |
1,1 mm | 6.0 m/s22 km/h juhojuhovýchodný |
1019 hPa | 76 % | 16 °C | 46 % | 0% | 35% | 28% | 0% | |
| 16:00
08:00
| polojasno | 22 °C 23 °C |
0,1 mm | 5.1 m/s18 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 68 % | 16 °C | 14 % | 0% | 7% | 7% | 0% | |
| 22:00
14:00
| zamračené | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1019 hPa | 85 % | 15 °C | 99 % | 0% | 35% | 2% | 98% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
20:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,1 mm | 4.4 m/s16 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 86 % | 14 °C | 100 % | 0% | 10% | 10% | 99% | |
| 10:00
02:00
| dážď | 20 °C 21 °C |
1,3 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 76 % | 16 °C | 100 % | 0% | 97% | 34% | 100% | |
| 16:00
08:00
| slabý dážď | 21 °C 23 °C |
0,8 mm | 2.9 m/s10 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 78 % | 17 °C | 99 % | 0% | 27% | 62% | 99% | |
| 22:00
14:00
| slabý dážď | 18 °C 20 °C |
0,6 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 96 % | 17 °C | 99 % | 0% | 75% | 43% | 92% | |
Beerburrum, Queensland - informácie
Štát: QueenslandGPS súradnice: -26,9500; 152,9500
Časová zóna: Australia / Brisbane
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Beerburrum, Queensland. Predpoveď počasia Beerburrum.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Beerburrum dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Beerburrum
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:25 | 17:04 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:45 | 10:39 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:59 | 17:30 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:31 | 17:57 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:03 | 18:25 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:11 | 23.05.2026 23:44 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |