Počasie Blanchview dnes
Predpoveď počasia Blanchview 18. máj 2026
Cez deň zamračené, poludnie spočiatku zamračené, neskoršie dážď. Najvyššia teplota 18 °C. Úhrn zrážok 1,9 mm. V noci slabý dážď. Najnižšia teplota 17 °C. Úhrn zrážok 2,5 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Blanchview, Queensland rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
20:00
| zamračené | 16 °C 18 °C |
0,2 mm | 1.9 m/s7 km/h východný |
1018 hPa | 99 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 62% | 91% | |
| 10:00
02:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,3 mm | 2.4 m/s9 km/h východný |
1019 hPa | 95 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 65% | 97% | |
| 16:00
08:00
| dážď | 19 °C 21 °C |
1,4 mm | 2.0 m/s7 km/h východný |
1016 hPa | 91 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 99% | |
| 22:00
14:00
| dážď | 17 °C 19 °C |
1,6 mm | 1.5 m/s5 km/h východný |
1017 hPa | 99 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 97% | 96% | |
Zajtra, utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
20:00
| slabý dážď | 17 °C 19 °C |
0,9 mm | 0.8 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 99 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 96% | 75% | |
| 10:00
02:00
| dažďové prehánky | 21 °C 24 °C |
4,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 85 % | 18 °C | 64 % | 0% | 1% | 59% | 10% | |
| 16:00
08:00
| polojasno | 19 °C 21 °C |
0,2 mm | 4.7 m/s17 km/h západný |
1010 hPa | 92 % | 18 °C | 34 % | 0% | 31% | 14% | 0% | |
| 22:00
14:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 85 % | 14 °C | 8 % | 0% | 8% | 0% | 0% | |
Blanchview, Queensland - informácie
Štát: QueenslandGPS súradnice: -27,5667; 152,0333
Časová zóna: Australia / Brisbane
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +8 hod.
Počet obyvateľov: 197
Nadmorská výška: 270 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Blanchview, Queensland. Predpoveď počasia Blanchview.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Blanchview dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Blanchview
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Blanchview
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
18. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:26 | 17:09 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:48 | 10:43 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:01 | 17:35 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:33 | 18:02 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:05 | 18:30 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 18.05.2026 07:53 | 18.05.2026 18:13 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |