Počasie La Possession vikend
Predpoveď počasia pre mesto La Possession na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
26 / 22°C
| 0.0 mm | 8 km/h |
| 22 °C | 26 °C | 04:00 | |
| 26 °C | 30 °C | 10:00 | |
| 26 °C | 28 °C | 16:00 | |
| 24 °C | 26 °C | 22:00 |
východ slnka 06:35
západ slnka 17:55
PO HODINÁCH
západ slnka 17:55
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia La Possession, Réunion rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
02:00
| polojasno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severný |
1016 hPa | 88 % | 20 °C | 32 % | 0% | 31% | 3% | 0% | |
| 10:00
08:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západný |
1018 hPa | 77 % | 21 °C | 6 % | 0% | 4% | 1% | 0% | |
| 16:00
14:00
| jasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severozápadný |
1016 hPa | 64 % | 18 °C | 6 % | 0% | 1% | 4% | 0% | |
| 22:00
20:00
| jasno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 67 % | 17 °C | 10 % | 0% | 10% | 1% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
02:00
| polojasno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h západný |
1016 hPa | 77 % | 18 °C | 18 % | 0% | 6% | 15% | 0% | |
| 10:00
08:00
| jasno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severozápadný |
1018 hPa | 58 % | 17 °C | 7 % | 0% | 2% | 6% | 0% | |
| 16:00
14:00
| polojasno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h západný |
1016 hPa | 58 % | 16 °C | 18 % | 0% | 10% | 16% | 0% | |
| 22:00
20:00
| jasno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 69 % | 17 °C | 6 % | 0% | 6% | 3% | 0% | |
La Possession, Réunion - informácie
Štát: RéunionGPS súradnice: -20,9291; 55,3348
Časová zóna: Indian / Reunion
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +2 hod.
Počet obyvateľov: 26 865
Nadmorská výška: 24 m
Administratívna časť:
- Réunion, Saint Denis
- Département de La Réunion, Réunion
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Possession, Réunion. Predpoveď počasia La Possession.
La Possession - počasie v okolí - väčšie mestá
La Possession - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Possession dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie La Possession
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:35 | 17:55 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:15 | 11:20 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:12 | 18:19 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:46 | 18:44 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:20 | 19:11 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 16:57 | 01.05.2026 06:08 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |