Počasie La Ressource pozajtra
| 27 °C | 31 °C | 09:00 | |
| 29 °C | 32 °C | 12:00 | |
| 28 °C | 32 °C | 15:00 | |
| 25 °C | 30 °C | 21:00 |
východ slnka 06:33
západ slnka 17:56
PO HODINÁCH
západ slnka 17:56
Predpoveď počasia La Ressource 28. apríl 2026
Cez deň polojasno, dopoludnie spočiatku polojasno, neskoršie slabé dažďové prehánky, poludnie spočiatku slabé dažďové prehánky, neskoršie oblačno. Najvyššia teplota 29 °C. Úhrn zrážok 0,7 mm. V noci polojasno. Najnižšia teplota 24 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia La Ressource, Réunion rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
22:00
| oblačno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 8.2 m/s30 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 85 % | 21 °C | 71 % | 12% | 32% | 12% | 53% | |
| 01:00
23:00
| oblačno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 7.8 m/s28 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 83 % | 21 °C | 66 % | 0% | 24% | 3% | 53% | |
| 02:00
00:00
| oblačno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 82 % | 21 °C | 70 % | 0% | 11% | 6% | 64% | |
| 03:00
01:00
| zamračené | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 84 % | 21 °C | 98 % | 0% | 24% | 28% | 96% | |
| 04:00
02:00
| zamračené | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 81 % | 20 °C | 99 % | 0% | 7% | 14% | 98% | |
| 05:00
03:00
| oblačno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 84 % | 21 °C | 82 % | 13% | 17% | 8% | 76% | |
| 06:00
04:00
| oblačno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 85 % | 21 °C | 53 % | 16% | 19% | 0% | 41% | |
| 07:00
05:00
| polojasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 84 % | 21 °C | 15 % | 7% | 14% | 0% | 0% | |
| 08:00
06:00
| jasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 76 % | 21 °C | 7 % | 0% | 6% | 1% | 0% | |
| 09:00
07:00
| polojasno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 7.6 m/s27 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 74 % | 22 °C | 32 % | 0% | 25% | 0% | 7% | |
| 10:00
08:00
| polojasno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h východný |
1013 hPa | 69 % | 22 °C | 16 % | 0% | 12% | 0% | 4% | |
| 11:00
09:00
| oblačno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 7.5 m/s27 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 67 % | 22 °C | 49 % | 0% | 34% | 0% | 21% | |
| 12:00
10:00
| oblačno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 7.6 m/s27 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 68 % | 22 °C | 45 % | 0% | 40% | 0% | 7% | |
| 13:00
11:00
| slabé dažďové prehánky |
29 °C 33 °C |
0,2 mm | 6.7 m/s24 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 67 % | 22 °C | 53 % | 0% | 43% | 0% | 16% | |
| 14:00
12:00
| slabé dažďové prehánky |
28 °C 31 °C |
0,2 mm | 6.8 m/s24 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 70 % | 22 °C | 45 % | 0% | 35% | 3% | 15% | |
| 15:00
13:00
| oblačno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 74 % | 22 °C | 79 % | 0% | 77% | 1% | 7% | |
| 16:00
14:00
| oblačno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 75 % | 22 °C | 76 % | 0% | 72% | 0% | 10% | |
| 17:00
15:00
| oblačno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 81 % | 23 °C | 60 % | 0% | 47% | 0% | 25% | |
| 18:00
16:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 84 % | 23 °C | 41 % | 0% | 7% | 0% | 36% | |
| 19:00
17:00
| oblačno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 88 % | 23 °C | 43 % | 2% | 10% | 3% | 34% | |
| 20:00
18:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 88 % | 23 °C | 44 % | 0% | 3% | 5% | 39% | |
| 21:00
19:00
| jasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 88 % | 23 °C | 10 % | 0% | 2% | 4% | 4% | |
| 22:00
20:00
| polojasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 87 % | 22 °C | 33 % | 0% | 4% | 3% | 26% | |
| 23:00
21:00
| jasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 85 % | 21 °C | 5 % | 0% | 2% | 1% | 2% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
22:00
| jasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 84 % | 21 °C | 12 % | 0% | 2% | 0% | 10% | |
| 01:00
23:00
| jasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 82 % | 20 °C | 10 % | 3% | 8% | 1% | 2% | |
| 02:00
00:00
| polojasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 81 % | 20 °C | 18 % | 8% | 16% | 1% | 0% | |
| 03:00
01:00
| polojasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 81 % | 20 °C | 18 % | 10% | 17% | 1% | 0% | |
| 04:00
02:00
| polojasno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 83 % | 20 °C | 20 % | 10% | 18% | 1% | 0% | |
| 05:00
03:00
| polojasno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 82 % | 20 °C | 14 % | 7% | 14% | 1% | 0% | |
| 06:00
04:00
| jasno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 81 % | 19 °C | 6 % | 0% | 5% | 0% | 0% | |
| 07:00
05:00
| jasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 79 % | 19 °C | 5 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 08:00
06:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 76 % | 21 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 09:00
07:00
| polojasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h východný |
1015 hPa | 74 % | 22 °C | 23 % | 0% | 22% | 0% | 0% | |
| 10:00
08:00
| dažďové prehánky | 29 °C 33 °C |
1,6 mm | 4.1 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 67 % | 22 °C | 80 % | 0% | 79% | 2% | 0% | |
| 16:00
14:00
| dážď | 27 °C 32 °C |
1,5 mm | 0.9 m/s3 km/h severný |
1013 hPa | 81 % | 23 °C | 86 % | 0% | 82% | 33% | 0% | |
| 22:00
20:00
| polojasno | 25 °C 30 °C |
0,1 mm | 0.5 m/s2 km/h južný |
1015 hPa | 90 % | 23 °C | 28 % | 0% | 2% | 27% | 0% | |
La Ressource, Réunion - informácie
Štát: RéunionGPS súradnice: -20,9187; 55,5703
Časová zóna: Indian / Reunion
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +2 hod.
Nadmorská výška: 164 m
Administratívna časť:
- Réunion, Saint Denis
- Département de La Réunion, Réunion
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Ressource, Réunion. Predpoveď počasia La Ressource.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Ressource dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie La Ressource
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:33 | 17:56 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:15 | 11:23 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:10 | 18:19 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:44 | 18:45 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:18 | 19:11 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:17 | 28.04.2026 03:31 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |