Počasie Le Tampon vikend
Predpoveď počasia pre mesto Le Tampon na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
22 / 19°C
| 1.8 mm | 16 km/h |
| 19 °C | 21 °C | 04:00 | |
| 21 °C | 24 °C | 10:00 | |
| 20 °C | 22 °C | 16:00 | |
| 20 °C | 22 °C | 22:00 |
východ slnka 06:35
západ slnka 17:54
PO HODINÁCH
západ slnka 17:54
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Le Tampon, Réunion rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
19 °C 21 °C |
0,9 mm | 1.9 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 91 % | 17 °C | 64 % | 0% | 64% | 3% | 0% | |
| 10:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
21 °C 23 °C |
0,6 mm | 4.1 m/s15 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 82 % | 18 °C | 56 % | 0% | 55% | 23% | 0% | |
| 16:00
14:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,2 mm | 4.4 m/s16 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 85 % | 17 °C | 84 % | 0% | 84% | 17% | 0% | |
| 22:00
20:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,1 mm | 3.1 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 83 % | 16 °C | 73 % | 0% | 73% | 1% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
02:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 86 % | 16 °C | 67 % | 0% | 65% | 3% | 0% | |
| 10:00
08:00
| polojasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 68 % | 15 °C | 13 % | 0% | 12% | 1% | 0% | |
| 16:00
14:00
| polojasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 66 % | 15 °C | 17 % | 0% | 17% | 0% | 0% | |
| 22:00
20:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 73 % | 12 °C | 47 % | 0% | 46% | 3% | 0% | |
Le Tampon, Réunion - informácie
Štát: RéunionGPS súradnice: -21,2766; 55,5177
Časová zóna: Indian / Reunion
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +2 hod.
Počet obyvateľov: 79 824
Nadmorská výška: 531 m
Administratívna časť:
- Réunion, Saint Denis
- Département de La Réunion, Réunion
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Le Tampon, Réunion. Predpoveď počasia Le Tampon.
Le Tampon - počasie v okolí - väčšie mestá
Le Tampon - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Le Tampon dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Le Tampon
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:35 | 17:54 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:15 | 11:19 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:11 | 18:18 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:46 | 18:43 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:19 | 19:10 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 16:56 | 01.05.2026 06:07 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |