Počasie Montée Sano vikend
Predpoveď počasia pre mesto Montée Sano na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
23 / 18°C
| 2.6 mm | 5 km/h |
| 17 °C | 19 °C | 04:00 | |
| 23 °C | 25 °C | 10:00 | |
| 22 °C | 25 °C | 16:00 | |
| 19 °C | 22 °C | 22:00 |
východ slnka 06:34
západ slnka 17:54
PO HODINÁCH
západ slnka 17:54
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Montée Sano, Réunion rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
02:00
| oblačno | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h južný |
1017 hPa | 97 % | 16 °C | 76 % | 0% | 75% | 4% | 0% | |
| 10:00
08:00
| dažďové prehánky | 23 °C 26 °C |
2,1 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 74 % | 18 °C | 21 % | 0% | 20% | 2% | 0% | |
| 16:00
14:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,3 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 91 % | 20 °C | 78 % | 0% | 78% | 22% | 0% | |
| 22:00
20:00
| oblačno | 19 °C 22 °C |
0,2 mm | 0.8 m/s3 km/h juhovýchodný |
1020 hPa | 98 % | 18 °C | 83 % | 0% | 83% | 7% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
02:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 95 % | 17 °C | 82 % | 0% | 82% | 0% | 0% | |
| 10:00
08:00
| polojasno | 22 °C 24 °C |
0,1 mm | 2.0 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1021 hPa | 77 % | 18 °C | 37 % | 0% | 37% | 0% | 0% | |
| 16:00
14:00
| oblačno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 79 % | 17 °C | 60 % | 0% | 60% | 0% | 0% | |
| 22:00
20:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h južný |
1021 hPa | 93 % | 14 °C | 57 % | 0% | 57% | 0% | 0% | |
Montée Sano, Réunion - informácie
Štát: RéunionGPS súradnice: -20,9518; 55,5367
Časová zóna: Indian / Reunion
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +2 hod.
Nadmorská výška: 654 m
Administratívna časť:
- Réunion, Saint Denis
- Département de La Réunion, Réunion
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Montée Sano, Réunion. Predpoveď počasia Montée Sano.
Montée Sano - počasie v okolí - väčšie mestá
Montée Sano - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Montée Sano dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Montée Sano
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:34 | 17:54 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:14 | 11:20 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:11 | 18:18 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:45 | 18:44 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:19 | 19:10 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 16:56 | 01.05.2026 06:07 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |