Počasie Pitons de Terre Rouge dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Pitons de Terre Rouge na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
24 / 18°C
| 0.0 mm | 5 km/h |
| 19 °C | 19 °C | 04:00 | |
| 23 °C | 24 °C | 10:00 | |
| 22 °C | 23 °C | 16:00 | |
| 18 °C | 17 °C | 22:00 |
východ slnka 06:43
západ slnka 17:45
PO HODINÁCH
západ slnka 17:45
|
|
Predpoveď počasia Pitons de Terre Rouge, Réunion rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
02:00
| polojasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 67 % | 12 °C | 26 % | 0% | 25% | 0% | 0% | |
| 10:00
08:00
| oblačno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h južný |
1016 hPa | 53 % | 13 °C | 78 % | 0% | 5% | 7% | 75% | |
| 16:00
14:00
| polojasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 61 % | 14 °C | 36 % | 0% | 8% | 0% | 30% | |
| 22:00
20:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 52 % | 8 °C | 4 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
02:00
| polojasno | 18 °C 18 °C |
0,2 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 65 % | 11 °C | 17 % | 0% | 13% | 4% | 2% | |
| 10:00
08:00
| polojasno | 23 °C 25 °C |
0,4 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 72 % | 17 °C | 13 % | 0% | 11% | 2% | 0% | |
| 16:00
14:00
| polojasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 73 % | 17 °C | 14 % | 0% | 8% | 0% | 5% | |
| 22:00
20:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 90 % | 16 °C | 39 % | 0% | 38% | 1% | 1% | |
Pitons de Terre Rouge, Réunion - informácie
Štát: RéunionGPS súradnice: -21,3151; 55,5136
Časová zóna: Indian / Reunion
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +2 hod.
Nadmorská výška: 386 m
Administratívna časť:
- Réunion, Saint Denis
- Département de La Réunion, Réunion
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Pitons de Terre Rouge, Réunion. Predpoveď počasia Pitons de Terre Rouge.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Pitons de Terre Rouge dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Pitons de Terre Rouge
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:43 | 17:45 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:14 | 11:02 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:19 | 18:09 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:52 | 18:36 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:26 | 19:02 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 11:21 | 21.05.2026 22:36 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |