Počasie Pointe de la Ravine des Chèvres pozajtra
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Pointe de la Ravine des Chèvres, Réunion rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
22:00
| jasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 84 % | 21 °C | 12 % | 0% | 2% | 0% | 10% | |
| 01:00
23:00
| jasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 82 % | 20 °C | 10 % | 3% | 8% | 1% | 2% | |
| 02:00
00:00
| polojasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 81 % | 20 °C | 18 % | 8% | 16% | 1% | 0% | |
| 03:00
01:00
| polojasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 81 % | 20 °C | 18 % | 10% | 17% | 1% | 0% | |
| 04:00
02:00
| polojasno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 83 % | 20 °C | 20 % | 10% | 18% | 1% | 0% | |
| 05:00
03:00
| polojasno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 82 % | 20 °C | 14 % | 7% | 14% | 1% | 0% | |
| 06:00
04:00
| jasno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 81 % | 19 °C | 6 % | 0% | 5% | 0% | 0% | |
| 07:00
05:00
| jasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 79 % | 19 °C | 5 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 08:00
06:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 76 % | 21 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 09:00
07:00
| polojasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h východný |
1015 hPa | 74 % | 22 °C | 23 % | 0% | 22% | 0% | 0% | |
| 10:00
08:00
| dažďové prehánky | 29 °C 33 °C |
1,6 mm | 4.1 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 67 % | 22 °C | 80 % | 0% | 79% | 2% | 0% | |
| 16:00
14:00
| dážď | 27 °C 32 °C |
1,5 mm | 0.9 m/s3 km/h severný |
1013 hPa | 81 % | 23 °C | 86 % | 0% | 82% | 33% | 0% | |
| 22:00
20:00
| polojasno | 25 °C 30 °C |
0,1 mm | 0.5 m/s2 km/h južný |
1015 hPa | 90 % | 23 °C | 28 % | 0% | 2% | 27% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
02:00
| jasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 86 % | 21 °C | 12 % | 0% | 8% | 5% | 0% | |
| 10:00
08:00
| polojasno | 28 °C 33 °C |
0,4 mm | 0.8 m/s3 km/h severný |
1017 hPa | 74 % | 22 °C | 24 % | 0% | 15% | 13% | 0% | |
| 16:00
14:00
| dažďové prehánky | 27 °C 32 °C |
1,3 mm | 2.2 m/s8 km/h východný |
1015 hPa | 77 % | 22 °C | 78 % | 0% | 11% | 75% | 0% | |
| 22:00
20:00
| polojasno | 24 °C 29 °C |
0,1 mm | 0.9 m/s3 km/h južný |
1018 hPa | 93 % | 22 °C | 28 % | 0% | 9% | 21% | 0% | |
Pointe de la Ravine des Chèvres, Réunion - informácie
Štát: RéunionGPS súradnice: -20,8934; 55,5710
Časová zóna: Indian / Reunion
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +2 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Pointe de la Ravine des Chèvres, Réunion. Predpoveď počasia Pointe de la Ravine des Chèvres.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Pointe de la Ravine des Chèvres dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Pointe de la Ravine des Chèvres
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:33 | 17:56 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:15 | 11:22 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:10 | 18:19 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:44 | 18:45 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:18 | 19:11 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 15:50 | 29.04.2026 04:23 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |