Počasie Pointe du Champ-Borne týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Pointe du Champ-Borne na tento a budúci týždeň.
Pondelok 27. apríl
27 / 22°C
| 2.0 mm | 11 km/h |
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Pointe du Champ-Borne, Réunion rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
02:00
| oblačno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h južný |
1013 hPa | 70 % | 17 °C | 39 % | 0% | 38% | 0% | 0% | |
| 10:00
08:00
| zamračené | 26 °C 29 °C |
0,2 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 71 % | 20 °C | 100 % | 0% | 27% | 20% | 99% | |
| 16:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
26 °C 30 °C |
0,5 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 75 % | 21 °C | 29 % | 0% | 14% | 14% | 11% | |
| 22:00
20:00
| dažďové prehánky | 24 °C 27 °C |
1,3 mm | 1.7 m/s6 km/h južný |
1014 hPa | 77 % | 19 °C | 78 % | 0% | 33% | 17% | 61% | |
Pointe du Champ-Borne, Réunion - informácie
Štát: RéunionGPS súradnice: -20,9445; 55,6831
Časová zóna: Indian / Reunion
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +2 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Pointe du Champ-Borne, Réunion. Predpoveď počasia Pointe du Champ-Borne.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Pointe du Champ-Borne dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Pointe du Champ-Borne
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:32 | 17:56 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:14 | 11:24 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:09 | 18:20 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:43 | 18:45 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:17 | 19:11 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:43 | 27.04.2026 02:38 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |