Počasie Saint-André vikend
Predpoveď počasia pre mesto Saint-André na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
26 / 20°C
| 0.4 mm | 9 km/h |
| 21 °C | 24 °C | 04:00 | |
| 25 °C | 30 °C | 10:00 | |
| 24 °C | 28 °C | 16:00 | |
| 22 °C | 26 °C | 22:00 |
východ slnka 06:34
západ slnka 17:54
PO HODINÁCH
západ slnka 17:54
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Saint-André, Réunion rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
02:00
| zamračené | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 92 % | 19 °C | 96 % | 0% | 96% | 4% | 0% | |
| 10:00
08:00
| polojasno | 25 °C 30 °C |
0,3 mm | 1.8 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 87 % | 22 °C | 21 % | 0% | 16% | 8% | 0% | |
| 16:00
14:00
| oblačno | 24 °C 28 °C |
0,1 mm | 2.4 m/s9 km/h východný |
1016 hPa | 84 % | 21 °C | 85 % | 0% | 43% | 81% | 0% | |
| 22:00
20:00
| oblačno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východný |
1019 hPa | 89 % | 20 °C | 68 % | 0% | 58% | 45% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
02:00
| oblačno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 89 % | 19 °C | 53 % | 0% | 51% | 19% | 0% | |
| 10:00
08:00
| jasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 74 % | 20 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 16:00
14:00
| oblačno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 66 % | 17 °C | 50 % | 0% | 47% | 17% | 0% | |
| 22:00
20:00
| jasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 83 % | 16 °C | 8 % | 0% | 8% | 0% | 0% | |
Saint-André, Réunion - informácie
Štát: RéunionGPS súradnice: -20,9633; 55,6503
Časová zóna: Indian / Reunion
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +2 hod.
Počet obyvateľov: 48 674
Nadmorská výška: 103 m
Administratívna časť:
- Réunion, Saint Denis
- Département de La Réunion, Réunion
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Saint-André, Réunion. Predpoveď počasia Saint-André.
Saint-André - počasie v okolí - väčšie mestá
Saint-André - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Saint-André dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Saint-André
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:34 | 17:54 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:14 | 11:20 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:10 | 18:17 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:45 | 18:43 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:19 | 19:09 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 16:55 | 01.05.2026 06:06 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |