Počasie Bowen Hill dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Bowen Hill na 10 dní.
Nedeľa 24. máj
14 / 9°C
| 12.3 mm | 11 km/h |
| 10 °C | 10 °C | 02:00 | |
| 11 °C | 11 °C | 08:00 | |
| 14 °C | 14 °C | 14:00 | |
| 11 °C | 11 °C | 20:00 |
východ slnka 05:19
západ slnka 20:08
PO HODINÁCH
západ slnka 20:08
Interaktívna mapa počasia Rhode Island, USA
GPS: 41,7162; -71,7076
nadmorská výška: 188 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Bowen Hill, Rhode Island, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| dážď | 10 °C 9 °C |
4,3 mm | 4.5 m/s16 km/h východoseverovýchodný |
1021 hPa | 99 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 08:00
14:00
| dážď | 11 °C 11 °C |
4,9 mm | 3.6 m/s13 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 98 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 81% | 100% | |
| 14:00
20:00
| dážď | 14 °C 15 °C |
3,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 99 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 96% | 100% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,1 mm | 3.8 m/s14 km/h severný |
1016 hPa | 97 % | 10 °C | 100 % | 0% | 99% | 16% | 98% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severný |
1016 hPa | 98 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| oblačno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 89 % | 9 °C | 83 % | 0% | 83% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h západný |
1016 hPa | 60 % | 12 °C | 81 % | 0% | 74% | 0% | 29% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severozápadný |
1017 hPa | 84 % | 14 °C | 46 % | 0% | 0% | 0% | 46% | |
Bowen Hill, Rhode Island, USA - informácie
Štát: Rhode Island, USAGPS súradnice: 41,7162; -71,7076
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Bowen Hill, Rhode Island, USA. Predpoveď počasia Bowen Hill.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Bowen Hill dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Bowen Hill
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:19 | 20:08 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:43 | 14:49 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:45 | 20:42 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:05 | 21:22 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:18 | 22:10 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:36 | 24.05.2026 01:56 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |