Počasie Hawkins Pond Dam dnes
Predpoveď počasia Hawkins Pond Dam 16. máj 2026
Cez deň jasno. Najvyššia teplota 22 °C. V noci oblačno. Najnižšia teplota 14 °C.Interaktívna mapa počasia Rhode Island, USA
GPS: 41,8609; -71,5456
nadmorská výška: 87 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Hawkins Pond Dam, Rhode Island, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, sobota 16.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| polojasno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 95 % | 6 °C | 18 % | 0% | 10% | 17% | 0% | |
| 01:00
07:00
| jasno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 92 % | 7 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 02:00
08:00
| jasno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západný |
1015 hPa | 93 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
09:00
| jasno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západný |
1015 hPa | 93 % | 6 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 04:00
10:00
| jasno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západný |
1015 hPa | 92 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
11:00
| jasno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západný |
1016 hPa | 92 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
12:00
| jasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h západný |
1016 hPa | 90 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
13:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 86 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 79 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| jasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 49 % | 10 °C | 10 % | 0% | 2% | 0% | 8% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 72 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Zajtra, nedeľa 17.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 75 % | 9 °C | 64 % | 0% | 0% | 3% | 63% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 82 % | 13 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 88% | |
| 14:00
20:00
| polojasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 48 % | 14 °C | 18 % | 0% | 0% | 18% | 0% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 34 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Hawkins Pond Dam, Rhode Island, USA - informácie
Štát: Rhode Island, USAGPS súradnice: 41,8609; -71,5456
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Hawkins Pond Dam, Rhode Island, USA. Predpoveď počasia Hawkins Pond Dam.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Hawkins Pond Dam dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Hawkins Pond Dam
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Hawkins Pond Dam
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
16. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:24 | 20:00 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:42 | 14:36 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:52 | 20:33 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:13 | 21:12 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:28 | 21:58 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 16.05.2026 04:45 | 16.05.2026 20:25 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |