Počasie Saugatucket Pond dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Saugatucket Pond na 10 dní.
Piatok 22. máj
14 / 12°C
| 0.0 mm | 22 km/h |
| 12 °C | 12 °C | 02:00 | |
| 13 °C | 10 °C | 08:00 | |
| 14 °C | 11 °C | 14:00 | |
| 12 °C | 10 °C | 20:00 |
východ slnka 05:20
západ slnka 20:05
PO HODINÁCH
západ slnka 20:05
Interaktívna mapa počasia Rhode Island, USA
GPS: 41,4542; -71,4943
nadmorská výška: 13 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Saugatucket Pond, Rhode Island, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severozápadný |
1026 hPa | 82 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h severovýchodný |
1029 hPa | 60 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h juhojuhovýchodný |
1028 hPa | 58 % | 5 °C | 97 % | 0% | 0% | 0% | 97% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1027 hPa | 60 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| oblačno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhovýchodný |
1027 hPa | 58 % | 3 °C | 75 % | 0% | 0% | 3% | 74% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1027 hPa | 53 % | 3 °C | 100 % | 0% | 0% | 21% | 100% | |
| 14:00
20:00
| dážď | 15 °C 13 °C |
2,6 mm | 5.3 m/s19 km/h juhovýchodný |
1025 hPa | 60 % | 7 °C | 100 % | 0% | 3% | 85% | 100% | |
| 20:00
02:00
| silný dážď | 14 °C 13 °C |
13,3 mm | 6.2 m/s22 km/h východný |
1022 hPa | 88 % | 11 °C | 100 % | 0% | 16% | 100% | 100% | |
Saugatucket Pond, Rhode Island, USA - informácie
Štát: Rhode Island, USAGPS súradnice: 41,4542; -71,4943
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Nadmorská výška: 13 m
Administratívna časť:
- Rhode Island, Providence
- Washington County, South Kingstown
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Saugatucket Pond, Rhode Island, USA. Predpoveď počasia Saugatucket Pond.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Saugatucket Pond dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Saugatucket Pond
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:20 | 20:05 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:42 | 14:44 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:47 | 20:38 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:08 | 21:18 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:21 | 22:04 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:24 | 23.05.2026 01:32 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |