Počasie Second Point dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Second Point na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
17 / 13°C
| 0.0 mm | 10 km/h |
| 16 °C | 15 °C | 02:00 | |
| 13 °C | 11 °C | 08:00 | |
| 17 °C | 16 °C | 14:00 | |
| 15 °C | 14 °C | 20:00 |
východ slnka 05:20
západ slnka 20:04
PO HODINÁCH
západ slnka 20:04
Interaktívna mapa počasia Rhode Island, USA
GPS: 41,6932; -71,3920
nadmorská výška: -19 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Second Point, Rhode Island, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 61 % | 8 °C | 42 % | 0% | 0% | 0% | 41% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severozápadný |
1017 hPa | 58 % | 4 °C | 93 % | 0% | 0% | 7% | 93% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 49 % | 6 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 6% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severný |
1019 hPa | 56 % | 6 °C | 64 % | 0% | 0% | 0% | 64% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severný |
1024 hPa | 61 % | 2 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severný |
1026 hPa | 57 % | 3 °C | 8 % | 0% | 0% | 0% | 8% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhovýchodný |
1025 hPa | 38 % | 3 °C | 86 % | 0% | 0% | 0% | 86% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h južný |
1025 hPa | 57 % | 4 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
Second Point, Rhode Island, USA - informácie
Štát: Rhode Island, USAGPS súradnice: 41,6932; -71,3920
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Second Point, Rhode Island, USA. Predpoveď počasia Second Point.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Second Point dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Second Point
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:20 | 20:04 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:42 | 14:44 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:47 | 20:37 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:07 | 21:17 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:21 | 22:04 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:08 | 22.05.2026 01:05 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |