Počasie Summit dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Summit na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
18 / 12°C
| 0.0 mm | 8 km/h |
| 12 °C | 10 °C | 02:00 | |
| 12 °C | 11 °C | 08:00 | |
| 18 °C | 16 °C | 14:00 | |
| 14 °C | 14 °C | 20:00 |
východ slnka 05:21
západ slnka 20:05
PO HODINÁCH
západ slnka 20:05
Interaktívna mapa počasia Rhode Island, USA
GPS: 41,6911; -71,7000
nadmorská výška: 152 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Summit, Rhode Island, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severozápadný |
1016 hPa | 58 % | 3 °C | 89 % | 0% | 0% | 0% | 89% | |
| 08:00
14:00
| oblačno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1021 hPa | 67 % | 6 °C | 82 % | 0% | 0% | 0% | 82% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1021 hPa | 42 % | 4 °C | 96 % | 0% | 0% | 15% | 96% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 73 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severovýchodný |
1025 hPa | 68 % | 4 °C | 99 % | 0% | 0% | 10% | 99% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severovýchodný |
1027 hPa | 60 % | 3 °C | 98 % | 0% | 0% | 4% | 98% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1026 hPa | 44 % | 4 °C | 85 % | 0% | 0% | 0% | 85% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1026 hPa | 62 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Summit, Rhode Island, USA - informácie
Štát: Rhode Island, USAGPS súradnice: 41,6911; -71,7000
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Summit, Rhode Island, USA. Predpoveď počasia Summit.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Summit dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Summit
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:21 | 20:05 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:43 | 14:44 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:48 | 20:39 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:08 | 21:18 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:22 | 22:05 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:09 | 22.05.2026 01:06 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |