Počasie Ecoguon dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Ecoguon na 10 dní.
Piatok 1. máj
30 / 24°C
| 2.7 mm | 7 km/h |
| 24 °C | 29 °C | 01:00 | |
| 24 °C | 29 °C | 07:00 | |
| 30 °C | 36 °C | 13:00 | |
| 26 °C | 31 °C | 19:00 |
východ slnka 06:11
západ slnka 18:23
PO HODINÁCH
západ slnka 18:23
|
|
Predpoveď počasia Ecoguon, Rovníková Guinea rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 99 % | 23 °C | 64 % | 0% | 14% | 6% | 57% | |
| 07:00
08:00
| dažďové prehánky | 24 °C 29 °C |
1,8 mm | 2.0 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 96 % | 23 °C | 35 % | 0% | 14% | 0% | 25% | |
| 13:00
14:00
| slabý dážď | 30 °C 35 °C |
0,9 mm | 2.0 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 69 % | 23 °C | 100 % | 0% | 37% | 30% | 100% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 91 % | 24 °C | 38 % | 0% | 28% | 11% | 3% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 99 % | 23 °C | 55 % | 0% | 23% | 0% | 42% | |
| 07:00
08:00
| dažďové prehánky | 24 °C 29 °C |
2,3 mm | 1.3 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 95 % | 23 °C | 43 % | 0% | 10% | 1% | 35% | |
| 13:00
14:00
| silné dažďové prehánky |
28 °C 34 °C |
6,9 mm | 2.5 m/s9 km/h západný |
1009 hPa | 83 % | 24 °C | 66 % | 0% | 2% | 42% | 40% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východný |
1009 hPa | 99 % | 24 °C | 100 % | 0% | 32% | 4% | 100% | |
Ecoguon, Rovníková Guinea - informácie
Štát: Rovníková GuineaGPS súradnice: 1,9248; 9,9427
Časová zóna: Africa / Malabo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ecoguon, Rovníková Guinea. Predpoveď počasia Ecoguon.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ecoguon dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ecoguon
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:11 | 18:23 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:17 | 12:11 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:49 | 18:44 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:25 | 19:09 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:00 | 19:34 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:28 | 01.05.2026 05:45 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |