Počasie Agrișu de Jos vikend
Predpoveď počasia pre mesto Agrișu de Jos na tento alebo budúci víkend.
/ °C
| mm | km/h |
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Agrișu de Jos, Rumunsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 08.05.2026 |
|||||||||||||
| 11:00
10:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 82 % | 13 °C | 67 % | 0% | 54% | 58% | 4% | |
| 12:00
11:00
| polojasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 73 % | 12 °C | 24 % | 0% | 7% | 18% | 2% | |
| 13:00
12:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západný |
1015 hPa | 69 % | 11 °C | 57 % | 0% | 14% | 31% | 35% | |
| 14:00
13:00
| oblačno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západný |
1014 hPa | 59 % | 11 °C | 78 % | 0% | 4% | 14% | 74% | |
| 15:00
14:00
| zamračené | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 57 % | 11 °C | 94 % | 0% | 10% | 16% | 93% | |
| 16:00
15:00
| oblačno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 54 % | 10 °C | 75 % | 0% | 9% | 6% | 71% | |
| 17:00
16:00
| oblačno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severozápadný |
1014 hPa | 51 % | 10 °C | 48 % | 0% | 6% | 11% | 38% | |
| 18:00
17:00
| polojasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severozápadný |
1013 hPa | 52 % | 10 °C | 15 % | 0% | 2% | 5% | 10% | |
| 19:00
18:00
| oblačno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severozápadný |
1014 hPa | 53 % | 9 °C | 46 % | 0% | 3% | 7% | 42% | |
| 20:00
19:00
| oblačno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severozápadný |
1014 hPa | 63 % | 10 °C | 71 % | 0% | 1% | 6% | 68% | |
| 21:00
20:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severozápadný |
1014 hPa | 73 % | 10 °C | 47 % | 0% | 0% | 4% | 44% | |
| 22:00
21:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severozápadný |
1014 hPa | 81 % | 10 °C | 78 % | 0% | 0% | 5% | 77% | |
| 23:00
22:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 89 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 3% | 100% | |
sobota 09.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| oblačno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severný |
1015 hPa | 93 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 1% | 100% | |
| 01:00
00:00
| oblačno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severný |
1015 hPa | 92 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 02:00
01:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severný |
1015 hPa | 92 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 03:00
02:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 91 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 04:00
03:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 89 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 05:00
04:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 87 % | 8 °C | 100 % | 0% | 1% | 12% | 100% | |
| 06:00
05:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 87 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 7% | 100% | |
| 07:00
06:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 82 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 68% | 100% | |
| 08:00
07:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 73 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 98% | 100% | |
| 09:00
08:00
| zamračené | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 67 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 99% | 100% | |
| 10:00
09:00
| zamračené | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východný |
1015 hPa | 62 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 11:00
10:00
| zamračené | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 59 % | 10 °C | 100 % | 0% | 3% | 74% | 100% | |
| 12:00
11:00
| slabý dážď | 19 °C 19 °C |
0,2 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 56 % | 10 °C | 100 % | 0% | 18% | 100% | 100% | |
| 13:00
12:00
| zamračené | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h južný |
1015 hPa | 64 % | 11 °C | 100 % | 0% | 3% | 93% | 100% | |
| 14:00
13:00
| slabý dážď | 19 °C 19 °C |
0,2 mm | 1.1 m/s4 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 61 % | 11 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 15:00
14:00
| dážď | 19 °C 19 °C |
0,3 mm | 1.4 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 62 % | 11 °C | 100 % | 0% | 1% | 100% | 100% | |
| 16:00
15:00
| dážď | 18 °C 18 °C |
0,4 mm | 1.8 m/s6 km/h severozápadný |
1015 hPa | 68 % | 12 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 17:00
16:00
| dážď | 17 °C 17 °C |
0,5 mm | 1.5 m/s5 km/h severný |
1015 hPa | 74 % | 12 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 18:00
17:00
| dážď | 16 °C 17 °C |
0,3 mm | 1.6 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 86 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 19:00
18:00
| slabý dážď | 16 °C 17 °C |
0,2 mm | 1.6 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 92 % | 14 °C | 100 % | 0% | 9% | 100% | 100% | |
| 20:00
19:00
| slabý dážď | 15 °C 16 °C |
0,2 mm | 0.9 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 94 % | 14 °C | 100 % | 0% | 1% | 100% | 100% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 93 % | 13 °C | 100 % | 0% | 0% | 98% | 93% | |
| 22:00
21:00
| oblačno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 91 % | 12 °C | 85 % | 0% | 0% | 84% | 4% | |
| 23:00
22:00
| polojasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severný |
1016 hPa | 94 % | 12 °C | 30 % | 0% | 9% | 22% | 4% | |
Agrișu de Jos, Rumunsko - informácie
Štát: RumunskoGPS súradnice: 47,1570; 24,2376
Časová zóna: Europe / Bucharest
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Počet obyvateľov: 402
Nadmorská výška: 385 m
Administratívna časť:
- Judeţul Bistriţa-Năsăud, Bistriţa
- Comuna Şieu-Odorhei, Şieu-Odorhei
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Agrișu de Jos, Rumunsko. Predpoveď počasia Agrișu de Jos.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.