Počasie Andacs zajtra
| 14 °C | 15 °C | 09:00 | |
| 19 °C | 19 °C | 12:00 | |
| 20 °C | 21 °C | 15:00 | |
| 15 °C | 16 °C | 21:00 |
východ slnka 05:55
západ slnka 21:03
PO HODINÁCH
západ slnka 21:03
Predpoveď počasia Andacs 17. máj 2026
Cez deň zamračené, dopoludnie slabý dážď, poludnie spočiatku slabý dážď, neskoršie silný dážď, večer dážď. Najvyššia teplota 20 °C. Úhrn zrážok 12,0 mm. V noci najnižšia teplota 12 °C. Úhrn zrážok 2,4 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Andacs, Rumunsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 17.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| silný dážď | 13 °C 13 °C |
1,1 mm | 3.4 m/s12 km/h západoseverozápadný |
998 hPa | 93 % | 12 °C | 100 % | 0% | 52% | 65% | 99% | |
| 01:00
00:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverozápadný |
998 hPa | 95 % | 12 °C | 100 % | 0% | 0% | 72% | 100% | |
| 02:00
01:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východný |
998 hPa | 96 % | 12 °C | 100 % | 0% | 12% | 42% | 99% | |
| 03:00
02:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
998 hPa | 97 % | 12 °C | 98 % | 0% | 0% | 57% | 96% | |
| 04:00
03:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h západný |
998 hPa | 97 % | 11 °C | 96 % | 0% | 3% | 52% | 93% | |
| 05:00
04:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východný |
998 hPa | 98 % | 11 °C | 95 % | 7% | 25% | 37% | 90% | |
| 06:00
05:00
| hmla | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
999 hPa | 99 % | 11 °C | 95 % | 45% | 62% | 33% | 84% | |
| 07:00
06:00
| hmla | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
999 hPa | 99 % | 12 °C | 100 % | 97% | 99% | 42% | 93% | |
| 08:00
07:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severný |
1000 hPa | 97 % | 12 °C | 98 % | 21% | 91% | 52% | 75% | |
| 09:00
08:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severný |
1000 hPa | 92 % | 13 °C | 100 % | 4% | 100% | 64% | 50% | |
| 10:00
09:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h severný |
1001 hPa | 84 % | 13 °C | 99 % | 0% | 96% | 12% | 88% | |
| 11:00
10:00
| slabý dážď | 18 °C 18 °C |
0,2 mm | 4.7 m/s17 km/h severoseverovýchodný |
1001 hPa | 74 % | 13 °C | 98 % | 0% | 68% | 29% | 92% | |
| 12:00
11:00
| slabý dážď | 19 °C 19 °C |
0,1 mm | 4.9 m/s18 km/h severoseverovýchodný |
1002 hPa | 66 % | 12 °C | 98 % | 0% | 43% | 70% | 96% | |
| 13:00
12:00
| slabý dážď | 20 °C 20 °C |
0,1 mm | 4.6 m/s17 km/h severovýchodný |
1002 hPa | 64 % | 12 °C | 98 % | 0% | 32% | 82% | 94% | |
| 14:00
13:00
| zamračené | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severovýchodný |
1003 hPa | 64 % | 13 °C | 98 % | 0% | 29% | 69% | 96% | |
| 15:00
14:00
| silný dážď | 20 °C 20 °C |
3,2 mm | 3.2 m/s12 km/h severovýchodný |
1003 hPa | 63 % | 13 °C | 99 % | 0% | 14% | 16% | 98% | |
| 16:00
15:00
| silný dážď | 18 °C 19 °C |
2,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhovýchodný |
1004 hPa | 82 % | 14 °C | 100 % | 0% | 47% | 49% | 100% | |
| 17:00
16:00
| silný dážď | 17 °C 18 °C |
1,5 mm | 3.1 m/s11 km/h južný |
1005 hPa | 91 % | 15 °C | 100 % | 0% | 28% | 64% | 99% | |
| 18:00
17:00
| dážď | 16 °C 17 °C |
0,9 mm | 3.7 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1006 hPa | 89 % | 14 °C | 98 % | 0% | 16% | 56% | 97% | |
| 19:00
18:00
| dážď | 17 °C 18 °C |
0,5 mm | 3.5 m/s13 km/h západný |
1006 hPa | 90 % | 15 °C | 99 % | 0% | 10% | 81% | 98% | |
| 20:00
19:00
| dážď | 16 °C 17 °C |
0,9 mm | 3.4 m/s12 km/h severozápadný |
1007 hPa | 94 % | 14 °C | 100 % | 0% | 10% | 83% | 99% | |
| 21:00
20:00
| dážď | 15 °C 16 °C |
0,7 mm | 2.9 m/s10 km/h severný |
1007 hPa | 94 % | 14 °C | 100 % | 0% | 63% | 71% | 98% | |
| 22:00
21:00
| dážď | 15 °C 16 °C |
0,3 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 96 % | 14 °C | 98 % | 0% | 8% | 64% | 96% | |
| 23:00
22:00
| slabý dážď | 14 °C 15 °C |
0,2 mm | 2.6 m/s9 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 97 % | 14 °C | 95 % | 0% | 23% | 89% | 69% | |
pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| slabý dážď | 14 °C 15 °C |
0,2 mm | 2.9 m/s10 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 98 % | 14 °C | 99 % | 0% | 89% | 92% | 49% | |
| 01:00
00:00
| dážď | 14 °C 15 °C |
0,5 mm | 2.6 m/s9 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 99 % | 13 °C | 100 % | 19% | 100% | 99% | 81% | |
| 02:00
01:00
| dážď | 14 °C 15 °C |
0,4 mm | 3.2 m/s12 km/h južný |
1010 hPa | 99 % | 13 °C | 100 % | 14% | 100% | 96% | 91% | |
| 03:00
02:00
| dážď | 13 °C 13 °C |
0,3 mm | 4.0 m/s14 km/h južný |
1010 hPa | 98 % | 12 °C | 100 % | 4% | 100% | 99% | 89% | |
| 04:00
03:00
| slabý dážď | 12 °C 12 °C |
0,1 mm | 4.2 m/s15 km/h južný |
1011 hPa | 97 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 96% | 84% | |
| 05:00
04:00
| dážď | 12 °C 12 °C |
0,5 mm | 4.4 m/s16 km/h južný |
1011 hPa | 96 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 92% | 18% | |
| 06:00
05:00
| dážď | 11 °C 10 °C |
0,5 mm | 4.4 m/s16 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 96 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 94% | 2% | |
| 07:00
06:00
| dážď | 11 °C 10 °C |
0,5 mm | 4.5 m/s16 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 95 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 3% | |
| 08:00
07:00
| dážď | 11 °C 10 °C |
0,5 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 94 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
| 09:00
08:00
| dážď | 10 °C 9 °C |
0,3 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 94 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
| 10:00
09:00
| slabý dážď | 11 °C 10 °C |
0,1 mm | 4.3 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 92 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
| 11:00
10:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 90 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 99% | 0% | |
| 12:00
11:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 86 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 78% | 0% | |
| 13:00
12:00
| zamračené | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 79 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 28% | 0% | |
| 14:00
13:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 75 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 7% | 0% | |
| 15:00
14:00
| slabý dážď | 15 °C 14 °C |
0,5 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 73 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 1% | 0% | |
| 21:00
20:00
| oblačno | 15 °C 15 °C |
0,2 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 87 % | 12 °C | 59 % | 0% | 56% | 17% | 0% | |
Andacs, Rumunsko - informácie
Štát: RumunskoGPS súradnice: 46,8167; 21,7000
Časová zóna: Europe / Bucharest
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Andacs, Rumunsko. Predpoveď počasia Andacs.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Andacs dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Andacs
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
17. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:55 | 21:03 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:29 | 15:07 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:19 | 21:40 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:33 | 22:26 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:36 | 23:24 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 17.05.2026 05:42 | 17.05.2026 22:36 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |