Počasie Băgaciu, Mureş pozajtra
| 9 °C | 7 °C | 09:00 | |
| 15 °C | 12 °C | 12:00 | |
| 17 °C | 14 °C | 15:00 | |
| 13 °C | 11 °C | 21:00 |
východ slnka 06:13
západ slnka 20:27
PO HODINÁCH
západ slnka 20:27
Predpoveď počasia Băgaciu, Mureş 28. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie oblačno, poludnie spočiatku oblačno, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 18 °C. V noci zamračené. Najnižšia teplota 4 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Băgaciu, Mureş, Rumunsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| jasno | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severovýchodný |
1021 hPa | 50 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
00:00
| jasno | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1021 hPa | 52 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
01:00
| jasno | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h južný |
1021 hPa | 51 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
02:00
| jasno | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h južný |
1021 hPa | 52 % | -4 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 04:00
03:00
| oblačno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h juhovýchodný |
1021 hPa | 52 % | -4 °C | 81 % | 0% | 0% | 0% | 81% | |
| 05:00
04:00
| oblačno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1021 hPa | 54 % | -4 °C | 80 % | 0% | 0% | 0% | 80% | |
| 06:00
05:00
| oblačno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východný |
1021 hPa | 55 % | -4 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 07:00
06:00
| oblačno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východný |
1021 hPa | 60 % | -3 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 08:00
07:00
| oblačno | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1021 hPa | 54 % | -2 °C | 59 % | 0% | 0% | 0% | 59% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severoseverovýchodný |
1021 hPa | 48 % | -1 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 10:00
09:00
| polojasno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severný |
1021 hPa | 39 % | -1 °C | 35 % | 0% | 0% | 3% | 35% | |
| 11:00
10:00
| oblačno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 34 % | -2 °C | 43 % | 0% | 0% | 3% | 43% | |
| 12:00
11:00
| oblačno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 31 % | -2 °C | 100 % | 0% | 0% | 11% | 100% | |
| 13:00
12:00
| zamračené | 16 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severný |
1019 hPa | 29 % | -1 °C | 100 % | 0% | 0% | 45% | 100% | |
| 14:00
13:00
| zamračené | 16 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severný |
1019 hPa | 28 % | -1 °C | 100 % | 0% | 0% | 29% | 100% | |
| 15:00
14:00
| polojasno | 17 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severný |
1018 hPa | 27 % | -1 °C | 32 % | 0% | 0% | 18% | 16% | |
| 16:00
15:00
| oblačno | 18 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severný |
1017 hPa | 27 % | -1 °C | 98 % | 0% | 0% | 8% | 98% | |
| 17:00
16:00
| zamračené | 17 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severný |
1017 hPa | 28 % | -1 °C | 100 % | 0% | 0% | 19% | 100% | |
| 18:00
17:00
| zamračené | 17 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 29 % | -1 °C | 100 % | 0% | 0% | 70% | 100% | |
| 19:00
18:00
| zamračené | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 40 % | 2 °C | 100 % | 0% | 0% | 83% | 100% | |
| 20:00
19:00
| zamračené | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 46 % | 2 °C | 100 % | 0% | 0% | 93% | 100% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 47 % | 2 °C | 100 % | 0% | 0% | 98% | 100% | |
| 22:00
21:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 53 % | 2 °C | 100 % | 0% | 0% | 64% | 100% | |
| 23:00
22:00
| zamračené | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severný |
1018 hPa | 55 % | 1 °C | 100 % | 0% | 0% | 34% | 100% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| zamračené | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severný |
1018 hPa | 55 % | 0 °C | 100 % | 0% | 0% | 25% | 100% | |
| 01:00
00:00
| zamračené | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1019 hPa | 57 % | 0 °C | 100 % | 0% | 0% | 25% | 100% | |
| 02:00
01:00
| zamračené | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východný |
1019 hPa | 62 % | 0 °C | 100 % | 0% | 0% | 28% | 100% | |
| 03:00
02:00
| zamračené | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 69 % | 0 °C | 100 % | 0% | 0% | 26% | 100% | |
| 04:00
03:00
| zamračené | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východný |
1018 hPa | 72 % | 1 °C | 100 % | 0% | 0% | 23% | 100% | |
| 05:00
04:00
| zamračené | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 76 % | 1 °C | 100 % | 0% | 0% | 14% | 100% | |
| 06:00
05:00
| zamračené | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 79 % | 1 °C | 100 % | 0% | 0% | 31% | 100% | |
| 07:00
06:00
| zamračené | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 78 % | 1 °C | 100 % | 0% | 0% | 23% | 100% | |
| 08:00
07:00
| zamračené | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 72 % | 2 °C | 100 % | 0% | 0% | 29% | 100% | |
| 09:00
08:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 65 % | 2 °C | 100 % | 0% | 0% | 28% | 100% | |
| 15:00
14:00
| zamračené | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 35 % | 0 °C | 100 % | 0% | 1% | 24% | 100% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 12 °C 9 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 30 % | -5 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 0% | |
Băgaciu, Mureş, Rumunsko - informácie
Štát: RumunskoGPS súradnice: 46,2667; 24,3667
Časová zóna: Europe / Bucharest
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Počet obyvateľov: 2 549
Nadmorská výška: 379 m
Administratívna časť:
- Judeţul Mureş, Târgu Mureş
- Comuna Bãgaciu, Băgaciu, Mureş
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Băgaciu, Mureş, Rumunsko. Predpoveď počasia Băgaciu, Mureş.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Băgaciu, Mureş dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Băgaciu, Mureş
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:13 | 20:27 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:20 | 14:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:40 | 21:01 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:00 | 21:41 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:14 | 22:27 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:06 | 28.04.2026 04:41 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |