Počasie Bodogaia dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Bodogaia na 10 dní.
Piatok 1. máj
12 / 5°C
| 0.0 mm | 3 km/h |
| 5 °C | 2 °C | 03:00 | |
| 7 °C | 4 °C | 09:00 | |
| 12 °C | 10 °C | 15:00 | |
| 10 °C | 7 °C | 21:00 |
východ slnka 06:06
západ slnka 20:28
PO HODINÁCH
západ slnka 20:28
|
|
Predpoveď počasia Bodogaia, Rumunsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| oblačno | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východný |
1028 hPa | 59 % | -2 °C | 42 % | 0% | 5% | 41% | 0% | |
| 09:00
08:00
| zamračené | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východný |
1030 hPa | 57 % | 0 °C | 92 % | 0% | 18% | 92% | 0% | |
| 15:00
14:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1028 hPa | 39 % | -1 °C | 100 % | 0% | 3% | 100% | 0% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1027 hPa | 55 % | 1 °C | 98 % | 0% | 6% | 98% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 3 °C 1 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1029 hPa | 79 % | 0 °C | 10 % | 0% | 6% | 0% | 4% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severný |
1029 hPa | 64 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| polojasno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1024 hPa | 42 % | 3 °C | 37 % | 0% | 13% | 37% | 0% | |
| 21:00
20:00
| polojasno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhovýchodný |
1023 hPa | 62 % | 3 °C | 32 % | 0% | 21% | 28% | 0% | |
Bodogaia, Rumunsko - informácie
Štát: RumunskoGPS súradnice: 46,2746; 24,9966
Časová zóna: Europe / Bucharest
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Počet obyvateľov: 777
Nadmorská výška: 378 m
Administratívna časť:
- Harghita, Miercurea Ciuc
- Comuna Secuieni, Eliseni
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Bodogaia, Rumunsko. Predpoveď počasia Bodogaia.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Bodogaia dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Bodogaia
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:06 | 20:28 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:17 | 14:22 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:32 | 21:02 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:51 | 21:43 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:05 | 22:30 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:30 | 01.05.2026 05:30 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |