Počasie Budeşti, Călăraşi dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Budeşti, Călăraşi na 10 dní.
Sobota 23. máj
22 / 16°C
| 5.3 mm | 6 km/h |
| 16 °C | 17 °C | 03:00 | |
| 17 °C | 18 °C | 09:00 | |
| 22 °C | 24 °C | 15:00 | |
| 18 °C | 20 °C | 21:00 |
východ slnka 05:39
západ slnka 20:42
PO HODINÁCH
západ slnka 20:42
|
|
Predpoveď počasia Budeşti, Călăraşi, Rumunsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| dážď | 16 °C 17 °C |
2,6 mm | 2.7 m/s10 km/h severný |
1011 hPa | 98 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 57% | 97% | |
| 09:00
08:00
| dážď | 17 °C 18 °C |
1,1 mm | 2.7 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 89 % | 15 °C | 100 % | 0% | 87% | 0% | 97% | |
| 15:00
14:00
| dážď | 22 °C 23 °C |
1,6 mm | 1.6 m/s6 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 63 % | 15 °C | 98 % | 0% | 97% | 18% | 10% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h východný |
1013 hPa | 93 % | 16 °C | 98 % | 0% | 10% | 7% | 97% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,3 mm | 0.4 m/s1 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 98 % | 14 °C | 99 % | 0% | 99% | 5% | 0% | |
| 09:00
08:00
| dážď | 17 °C 19 °C |
1,2 mm | 0.5 m/s2 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 96 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 38% | 0% | |
| 15:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
22 °C 24 °C |
0,7 mm | 0.3 m/s1 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 72 % | 17 °C | 18 % | 0% | 1% | 3% | 15% | |
| 21:00
20:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 89 % | 16 °C | 82 % | 0% | 17% | 7% | 77% | |
Budeşti, Călăraşi, Rumunsko - informácie
Štát: RumunskoGPS súradnice: 44,2347; 26,4658
Časová zóna: Europe / Bucharest
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Počet obyvateľov: 9 598
Nadmorská výška: 32 m
Administratívna časť:
- Judeţul Călăraşi, Călăraşi, Călăraşi
- Oraş Budeşti, Budeşti, Călăraşi
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Budeşti, Călăraşi, Rumunsko. Predpoveď počasia Budeşti, Călăraşi.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Budeşti, Călăraşi dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Dlhodobé štatistické priemery
| teplota priemer | teplota min. | teplota max. | zrážky dni |
|
|---|---|---|---|---|
| január | -2,4 °C | -5,5 °C | 1,5 °C | 6 |
| február | -0,1 °C | -3,3 °C | 4,1 °C | 6 |
| marec | 4,8 °C | 0,3 °C | 10,5 °C | 6 |
| apríl | 11,3 °C | 5,6 °C | 18,0 °C | 7 |
| máj | 16,7 °C | 10,5 °C | 23,3 °C | 6 |
| jún | 20,2 °C | 14,0 °C | 26,8 °C | 6 |
| júl | 22,0 °C | 15,6 °C | 28,8 °C | 7 |
| august | 21,2 °C | 15,0 °C | 28,5 °C | 6 |
| september | 16,9 °C | 11,1 °C | 24,6 °C | 5 |
| október | 10,8 °C | 5,7 °C | 18,0 °C | 5 |
| november | 5,2 °C | 1,6 °C | 10,0 °C | 6 |
| december | 0,2 °C | -2,6 °C | 3,8 °C | 6 |
Astronomické informácie Budeşti, Călăraşi
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:39 | 20:42 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:10 | 15:03 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:04 | 21:18 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:21 | 22:01 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:28 | 22:54 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:40 | 24.05.2026 02:20 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |