Počasie Bujor, Mureş dnes
Predpoveď počasia Bujor, Mureş 17. máj 2026
Cez deň ráno dážď, dopoludnie sa oblačno, večer spočiatku oblačno, neskoršie polojasno. Najvyššia teplota 21 °C. Úhrn zrážok 3,4 mm. V noci najnižšia teplota 11 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Bujor, Mureş, Rumunsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zajtra, nedeľa 17.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
999 hPa | 88 % | 11 °C | 72 % | 0% | 9% | 16% | 69% | |
| 01:00
00:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
999 hPa | 87 % | 10 °C | 68 % | 0% | 11% | 7% | 64% | |
| 02:00
01:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
999 hPa | 87 % | 10 °C | 94 % | 0% | 13% | 1% | 93% | |
| 03:00
02:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
999 hPa | 87 % | 9 °C | 96 % | 0% | 3% | 16% | 96% | |
| 04:00
03:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severovýchodný |
999 hPa | 89 % | 9 °C | 98 % | 0% | 3% | 19% | 98% | |
| 05:00
04:00
| dážď | 11 °C 10 °C |
0,3 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
999 hPa | 91 % | 9 °C | 100 % | 0% | 19% | 55% | 100% | |
| 06:00
05:00
| silný dážď | 11 °C 10 °C |
1,7 mm | 2.3 m/s8 km/h severovýchodný |
1000 hPa | 90 % | 9 °C | 100 % | 0% | 3% | 100% | 99% | |
| 07:00
06:00
| silný dážď | 12 °C 12 °C |
1,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1001 hPa | 89 % | 10 °C | 100 % | 0% | 13% | 100% | 99% | |
| 08:00
07:00
| slabý dážď | 12 °C 12 °C |
0,2 mm | 2.7 m/s10 km/h severovýchodný |
1001 hPa | 89 % | 10 °C | 100 % | 0% | 17% | 99% | 96% | |
| 09:00
08:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severovýchodný |
1002 hPa | 89 % | 11 °C | 100 % | 0% | 9% | 100% | 91% | |
| 10:00
09:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1003 hPa | 83 % | 11 °C | 75 % | 0% | 3% | 24% | 66% | |
| 11:00
10:00
| oblačno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h východný |
1003 hPa | 62 % | 10 °C | 59 % | 0% | 9% | 4% | 54% | |
| 12:00
11:00
| oblačno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h východojuhovýchodný |
1003 hPa | 52 % | 8 °C | 82 % | 0% | 8% | 9% | 79% | |
| 13:00
12:00
| oblačno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h východojuhovýchodný |
1004 hPa | 48 % | 8 °C | 73 % | 0% | 6% | 14% | 67% | |
| 14:00
13:00
| oblačno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h východojuhovýchodný |
1004 hPa | 46 % | 8 °C | 63 % | 0% | 2% | 19% | 53% | |
| 15:00
14:00
| oblačno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1004 hPa | 43 % | 7 °C | 43 % | 0% | 2% | 10% | 35% | |
| 16:00
15:00
| oblačno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhovýchodný |
1004 hPa | 41 % | 7 °C | 58 % | 0% | 3% | 14% | 50% | |
| 17:00
16:00
| oblačno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 42 % | 7 °C | 81 % | 0% | 3% | 23% | 75% | |
| 18:00
17:00
| zamračené | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1005 hPa | 42 % | 7 °C | 96 % | 0% | 0% | 15% | 95% | |
| 19:00
18:00
| oblačno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h južný |
1006 hPa | 46 % | 8 °C | 50 % | 0% | 0% | 10% | 45% | |
| 20:00
19:00
| polojasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 62 % | 10 °C | 21 % | 0% | 0% | 17% | 6% | |
| 21:00
20:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h južný |
1007 hPa | 65 % | 9 °C | 85 % | 0% | 4% | 84% | 4% | |
| 22:00
21:00
| polojasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 73 % | 10 °C | 32 % | 0% | 11% | 27% | 4% | |
| 23:00
22:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 83 % | 10 °C | 54 % | 0% | 7% | 50% | 7% | |
pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| polojasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 91 % | 11 °C | 20 % | 0% | 7% | 20% | 0% | |
| 01:00
00:00
| polojasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 92 % | 10 °C | 22 % | 0% | 7% | 22% | 0% | |
| 02:00
01:00
| polojasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h južný |
1009 hPa | 93 % | 10 °C | 17 % | 0% | 1% | 8% | 13% | |
| 03:00
02:00
| polojasno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 95 % | 9 °C | 14 % | 0% | 9% | 14% | 0% | |
| 04:00
03:00
| polojasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h južný |
1010 hPa | 97 % | 9 °C | 21 % | 0% | 15% | 15% | 0% | |
| 05:00
04:00
| polojasno | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h južný |
1010 hPa | 98 % | 9 °C | 21 % | 0% | 11% | 18% | 0% | |
| 06:00
05:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 98 % | 9 °C | 7 % | 0% | 3% | 4% | 0% | |
| 07:00
06:00
| polojasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 95 % | 10 °C | 18 % | 0% | 10% | 12% | 0% | |
| 08:00
07:00
| oblačno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 86 % | 10 °C | 56 % | 0% | 24% | 44% | 0% | |
| 09:00
08:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 79 % | 10 °C | 85 % | 0% | 57% | 68% | 0% | |
| 10:00
09:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 74 % | 11 °C | 96 % | 0% | 89% | 45% | 0% | |
| 11:00
10:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západný |
1011 hPa | 71 % | 11 °C | 100 % | 0% | 95% | 97% | 0% | |
| 12:00
11:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 72 % | 11 °C | 95 % | 0% | 33% | 91% | 0% | |
| 13:00
12:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 67 % | 11 °C | 43 % | 0% | 20% | 32% | 0% | |
| 14:00
13:00
| polojasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 64 % | 11 °C | 30 % | 0% | 21% | 19% | 0% | |
| 15:00
14:00
| oblačno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západný |
1011 hPa | 62 % | 11 °C | 58 % | 0% | 47% | 18% | 3% | |
| 16:00
15:00
| silný dážď | 20 °C 20 °C |
3,3 mm | 2.9 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 60 % | 11 °C | 90 % | 0% | 81% | 9% | 32% | |
| 17:00
16:00
| silné dažďové prehánky |
16 °C 16 °C |
1,6 mm | 4.2 m/s15 km/h severozápadný |
1011 hPa | 81 % | 12 °C | 79 % | 0% | 41% | 20% | 51% | |
| 18:00
17:00
| dažďové prehánky | 17 °C 17 °C |
0,4 mm | 3.5 m/s13 km/h severozápadný |
1011 hPa | 79 % | 13 °C | 28 % | 0% | 5% | 20% | 5% | |
| 19:00
18:00
| dažďové prehánky | 16 °C 16 °C |
0,3 mm | 2.9 m/s10 km/h severozápadný |
1012 hPa | 80 % | 12 °C | 62 % | 0% | 35% | 43% | 8% | |
| 20:00
19:00
| dažďové prehánky | 15 °C 15 °C |
0,4 mm | 2.6 m/s9 km/h západný |
1012 hPa | 86 % | 12 °C | 48 % | 0% | 24% | 29% | 2% | |
| 21:00
20:00
| slabý dážď | 14 °C 14 °C |
0,2 mm | 2.3 m/s8 km/h západný |
1013 hPa | 93 % | 12 °C | 94 % | 0% | 93% | 40% | 0% | |
| 22:00
21:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 93 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 21% | 0% | |
| 23:00
22:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 90 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 24% | 0% | |
Bujor, Mureş, Rumunsko - informácie
Štát: RumunskoGPS súradnice: 46,6553; 24,1734
Časová zóna: Europe / Bucharest
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Počet obyvateľov: 77
Nadmorská výška: 363 m
Administratívna časť:
- Judeţul Mureş, Târgu Mureş
- Comuna Miheşu de Câmpie, Miheşu de Câmpie
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Bujor, Mureş, Rumunsko. Predpoveď počasia Bujor, Mureş.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Bujor, Mureş dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Bujor, Mureş
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Bujor, Mureş
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
17. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:46 | 20:53 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:19 | 15:06 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:09 | 21:30 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:24 | 22:16 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:27 | 23:13 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 17.05.2026 05:33 | 17.05.2026 22:24 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |