Počasie Călugăreni, Giurgiu dnes
| 15 °C | 14 °C | 09:00 | |
| 19 °C | 19 °C | 12:00 | |
| 22 °C | 21 °C | 15:00 | |
| 17 °C | 17 °C | 21:00 |
východ slnka 05:45
západ slnka 20:40
PO HODINÁCH
západ slnka 20:40
Predpoveď počasia Călugăreni, Giurgiu 19. máj 2026
Cez deň ráno polojasno, dopoludnie sa oblačno. Najvyššia teplota 22 °C. V noci silné dažďové prehánky. Najnižšia teplota 10 °C. Úhrn zrážok 5,5 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Călugăreni, Giurgiu, Rumunsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h západný |
1014 hPa | 69 % | 8 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 01:00
00:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h západný |
1013 hPa | 70 % | 8 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 02:00
01:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 70 % | 7 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 03:00
02:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 70 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
03:00
| jasno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 72 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
04:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 74 % | 6 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 06:00
05:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 78 % | 6 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 07:00
06:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 77 % | 7 °C | 11 % | 0% | 0% | 0% | 11% | |
| 08:00
07:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 72 % | 8 °C | 68 % | 0% | 0% | 0% | 68% | |
| 09:00
08:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 66 % | 8 °C | 82 % | 0% | 0% | 0% | 82% | |
| 10:00
09:00
| oblačno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 61 % | 9 °C | 64 % | 0% | 0% | 0% | 64% | |
| 11:00
10:00
| oblačno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 56 % | 9 °C | 88 % | 0% | 0% | 0% | 88% | |
| 12:00
11:00
| oblačno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 53 % | 9 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 13:00
12:00
| oblačno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 51 % | 9 °C | 89 % | 0% | 0% | 0% | 89% | |
| 14:00
13:00
| oblačno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 48 % | 9 °C | 90 % | 0% | 0% | 0% | 90% | |
| 15:00
14:00
| oblačno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 46 % | 9 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 16:00
15:00
| oblačno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 44 % | 9 °C | 95 % | 0% | 0% | 0% | 95% | |
| 17:00
16:00
| oblačno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 43 % | 9 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 18:00
17:00
| oblačno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západný |
1012 hPa | 43 % | 8 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 19:00
18:00
| oblačno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severozápadný |
1012 hPa | 53 % | 11 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 20:00
19:00
| oblačno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 67 % | 13 °C | 97 % | 0% | 0% | 0% | 97% | |
| 21:00
20:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 72 % | 11 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 22:00
21:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severozápadný |
1013 hPa | 75 % | 11 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 23:00
22:00
| oblačno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 77 % | 11 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
Zajtra, streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 81 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 01:00
00:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západný |
1013 hPa | 82 % | 10 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 02:00
01:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západný |
1013 hPa | 82 % | 10 °C | 86 % | 0% | 1% | 5% | 85% | |
| 03:00
02:00
| silné dažďové prehánky |
13 °C 13 °C |
2,2 mm | 2.5 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 85 % | 10 °C | 85 % | 0% | 17% | 29% | 78% | |
| 04:00
03:00
| slabý dážď | 12 °C 12 °C |
0,2 mm | 1.9 m/s7 km/h západný |
1012 hPa | 93 % | 11 °C | 91 % | 10% | 16% | 50% | 79% | |
| 05:00
04:00
| dážď | 12 °C 12 °C |
0,4 mm | 2.6 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 95 % | 11 °C | 93 % | 0% | 23% | 43% | 86% | |
| 06:00
05:00
| silné dažďové prehánky |
12 °C 12 °C |
1,6 mm | 2.9 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 95 % | 11 °C | 82 % | 0% | 17% | 46% | 65% | |
| 07:00
06:00
| dažďové prehánky | 13 °C 13 °C |
0,8 mm | 2.7 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 95 % | 12 °C | 81 % | 0% | 3% | 60% | 54% | |
| 08:00
07:00
| dažďové prehánky | 14 °C 14 °C |
0,4 mm | 3.0 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 95 % | 13 °C | 63 % | 0% | 20% | 53% | 18% | |
| 09:00
08:00
| polojasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 92 % | 14 °C | 34 % | 0% | 7% | 27% | 7% | |
| 10:00
09:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 86 % | 15 °C | 68 % | 0% | 12% | 39% | 46% | |
| 11:00
10:00
| zamračené | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 77 % | 15 °C | 86 % | 0% | 0% | 22% | 82% | |
| 12:00
11:00
| oblačno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h západný |
1014 hPa | 67 % | 14 °C | 91 % | 0% | 0% | 7% | 90% | |
| 13:00
12:00
| oblačno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h západný |
1013 hPa | 61 % | 14 °C | 98 % | 0% | 3% | 1% | 98% | |
| 14:00
13:00
| silný dážď | 23 °C 23 °C |
1,2 mm | 5.4 m/s19 km/h západný |
1012 hPa | 56 % | 13 °C | 100 % | 0% | 32% | 9% | 100% | |
| 15:00
14:00
| dážď | 19 °C 20 °C |
0,3 mm | 6.5 m/s23 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 84 % | 16 °C | 98 % | 0% | 6% | 54% | 95% | |
| 16:00
15:00
| zamračené | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 72 % | 15 °C | 96 % | 0% | 6% | 32% | 93% | |
| 17:00
16:00
| oblačno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h západný |
1011 hPa | 66 % | 15 °C | 90 % | 0% | 0% | 3% | 89% | |
| 18:00
17:00
| oblačno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 65 % | 14 °C | 57 % | 0% | 3% | 3% | 54% | |
| 19:00
18:00
| oblačno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 69 % | 15 °C | 63 % | 0% | 0% | 14% | 57% | |
| 20:00
19:00
| oblačno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 72 % | 14 °C | 87 % | 0% | 0% | 7% | 86% | |
| 21:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
19 °C 20 °C |
0,2 mm | 3.5 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 75 % | 14 °C | 95 % | 0% | 0% | 10% | 94% | |
| 22:00
21:00
| dažďové prehánky | 17 °C 18 °C |
0,8 mm | 2.6 m/s9 km/h severný |
1012 hPa | 82 % | 14 °C | 75 % | 0% | 1% | 40% | 57% | |
| 23:00
22:00
| dažďové prehánky | 16 °C 17 °C |
0,4 mm | 3.5 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 94 % | 14 °C | 60 % | 0% | 0% | 21% | 53% | |
Călugăreni, Giurgiu, Rumunsko - informácie
Štát: RumunskoGPS súradnice: 44,1717; 25,9956
Časová zóna: Europe / Bucharest
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Počet obyvateľov: 6 444
Nadmorská výška: 49 m
Administratívna časť:
- Giurgiu, Giurgiu
- Comuna Călugăreni, Călugăreni, Giurgiu
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Călugăreni, Giurgiu, Rumunsko. Predpoveď počasia Călugăreni, Giurgiu.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Călugăreni, Giurgiu dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Călugăreni, Giurgiu
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Călugăreni, Giurgiu
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
19. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:45 | 20:40 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:12 | 14:55 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:10 | 21:15 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:28 | 21:57 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:37 | 22:48 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 19.05.2026 07:33 | 20.05.2026 00:17 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |