Počasie Camna, Arad dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Camna, Arad na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
24 / 15°C
| 0.6 mm | 22 km/h |
| 15 °C | 16 °C | 03:00 | |
| 18 °C | 19 °C | 09:00 | |
| 24 °C | 25 °C | 15:00 | |
| 19 °C | 21 °C | 21:00 |
východ slnka 05:52
západ slnka 21:05
PO HODINÁCH
západ slnka 21:05
|
|
Predpoveď počasia Camna, Arad, Rumunsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| polojasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 92 % | 13 °C | 18 % | 0% | 0% | 12% | 7% | |
| 09:00
08:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severný |
1018 hPa | 79 % | 14 °C | 50 % | 0% | 0% | 7% | 49% | |
| 15:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 25 °C |
0,6 mm | 6.1 m/s22 km/h severný |
1017 hPa | 58 % | 15 °C | 28 % | 0% | 7% | 3% | 22% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severný |
1017 hPa | 84 % | 16 °C | 97 % | 0% | 0% | 0% | 97% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| polojasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severný |
1018 hPa | 77 % | 13 °C | 14 % | 0% | 0% | 13% | 0% | |
| 09:00
08:00
| polojasno | 19 °C 19 °C |
0,1 mm | 5.0 m/s18 km/h severný |
1020 hPa | 72 % | 13 °C | 18 % | 0% | 0% | 7% | 11% | |
| 15:00
14:00
| oblačno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h severoseverovýchodný |
1019 hPa | 58 % | 15 °C | 39 % | 0% | 7% | 9% | 29% | |
| 21:00
20:00
| polojasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h severoseverovýchodný |
1019 hPa | 59 % | 13 °C | 33 % | 0% | 0% | 16% | 20% | |
Camna, Arad, Rumunsko - informácie
Štát: RumunskoGPS súradnice: 46,3117; 21,9483
Časová zóna: Europe / Bucharest
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Počet obyvateľov: 99
Nadmorská výška: 188 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Camna, Arad, Rumunsko. Predpoveď počasia Camna, Arad.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Camna, Arad dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Camna, Arad
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:52 | 21:05 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:28 | 15:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:15 | 21:42 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:29 | 22:29 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:31 | 23:28 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:18 | 22.05.2026 01:57 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |