Počasie Cătunași vikend
Predpoveď počasia pre mesto Cătunași na tento alebo budúci víkend.
/ °C
| mm | km/h |
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Cătunași, Rumunsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 08.05.2026 |
|||||||||||||
| 08:00
07:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 87 % | 13 °C | 5 % | 0% | 0% | 3% | 2% | |
| 09:00
08:00
| polojasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 78 % | 13 °C | 13 % | 0% | 0% | 0% | 13% | |
| 10:00
09:00
| polojasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 69 % | 13 °C | 16 % | 0% | 0% | 1% | 14% | |
| 11:00
10:00
| polojasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 60 % | 12 °C | 26 % | 0% | 4% | 6% | 18% | |
| 12:00
11:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 51 % | 11 °C | 11 % | 0% | 3% | 10% | 0% | |
| 13:00
12:00
| zamračené | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 47 % | 10 °C | 96 % | 0% | 3% | 13% | 96% | |
| 14:00
13:00
| zamračené | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 45 % | 10 °C | 97 % | 0% | 0% | 14% | 96% | |
| 15:00
14:00
| zamračené | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 43 % | 10 °C | 99 % | 0% | 1% | 15% | 99% | |
| 16:00
15:00
| oblačno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 42 % | 10 °C | 99 % | 0% | 0% | 7% | 99% | |
| 17:00
16:00
| oblačno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 42 % | 10 °C | 100 % | 0% | 6% | 7% | 100% | |
| 18:00
17:00
| slabý dážď | 24 °C 24 °C |
0,1 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 44 % | 10 °C | 100 % | 0% | 7% | 23% | 100% | |
| 19:00
18:00
| zamračené | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 52 % | 11 °C | 100 % | 0% | 2% | 47% | 100% | |
| 20:00
19:00
| slabý dážď | 20 °C 20 °C |
0,1 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 62 % | 12 °C | 100 % | 0% | 3% | 62% | 100% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severozápadný |
1013 hPa | 69 % | 12 °C | 100 % | 0% | 0% | 53% | 100% | |
| 22:00
21:00
| zamračené | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 70 % | 12 °C | 100 % | 0% | 1% | 92% | 100% | |
| 23:00
22:00
| zamračené | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severozápadný |
1014 hPa | 74 % | 12 °C | 100 % | 0% | 7% | 99% | 96% | |
sobota 09.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| dážď | 16 °C 17 °C |
0,3 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 84 % | 12 °C | 96 % | 0% | 14% | 59% | 92% | |
| 01:00
00:00
| dážď | 15 °C 15 °C |
0,3 mm | 3.0 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 89 % | 13 °C | 96 % | 0% | 1% | 80% | 88% | |
| 02:00
01:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 92 % | 13 °C | 58 % | 0% | 3% | 57% | 1% | |
| 03:00
02:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 92 % | 13 °C | 93 % | 0% | 0% | 93% | 0% | |
| 04:00
03:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 94 % | 13 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 39% | |
| 05:00
04:00
| slabý dážď | 14 °C 14 °C |
0,1 mm | 3.0 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 95 % | 13 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 91% | |
| 06:00
05:00
| dážď | 14 °C 14 °C |
0,6 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 95 % | 13 °C | 100 % | 0% | 4% | 100% | 100% | |
| 07:00
06:00
| dážď | 14 °C 15 °C |
0,8 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 97 % | 13 °C | 100 % | 0% | 26% | 97% | 100% | |
| 08:00
07:00
| silný dážď | 14 °C 15 °C |
1,3 mm | 2.8 m/s10 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 97 % | 13 °C | 100 % | 0% | 97% | 95% | 66% | |
| 09:00
08:00
| dážď | 15 °C 16 °C |
0,9 mm | 3.0 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 96 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 86% | |
| 10:00
09:00
| dážď | 14 °C 15 °C |
0,8 mm | 3.1 m/s11 km/h východný |
1014 hPa | 98 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 89% | |
| 11:00
10:00
| dážď | 14 °C 15 °C |
0,3 mm | 3.0 m/s11 km/h východný |
1014 hPa | 97 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 12:00
11:00
| dážď | 15 °C 16 °C |
0,4 mm | 3.4 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 96 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 13:00
12:00
| silný dážď | 15 °C 16 °C |
1,5 mm | 4.2 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 96 % | 14 °C | 100 % | 0% | 95% | 100% | 100% | |
| 14:00
13:00
| silný dážď | 15 °C 16 °C |
2,8 mm | 3.4 m/s12 km/h východný |
1014 hPa | 96 % | 14 °C | 100 % | 0% | 85% | 100% | 100% | |
| 15:00
14:00
| silný dážď | 15 °C 16 °C |
1,3 mm | 2.8 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 97 % | 14 °C | 100 % | 0% | 72% | 100% | 100% | |
| 16:00
15:00
| dážď | 15 °C 16 °C |
0,6 mm | 2.1 m/s8 km/h východný |
1014 hPa | 96 % | 14 °C | 100 % | 0% | 44% | 100% | 97% | |
| 17:00
16:00
| dážď | 16 °C 17 °C |
0,7 mm | 1.8 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 93 % | 14 °C | 100 % | 0% | 28% | 100% | 71% | |
| 18:00
17:00
| dážď | 16 °C 17 °C |
0,3 mm | 1.9 m/s7 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 92 % | 14 °C | 100 % | 0% | 25% | 99% | 57% | |
| 19:00
18:00
| slabý dážď | 15 °C 16 °C |
0,2 mm | 1.7 m/s6 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 96 % | 14 °C | 99 % | 0% | 19% | 94% | 93% | |
| 20:00
19:00
| slabý dážď | 15 °C 16 °C |
0,2 mm | 1.2 m/s4 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 98 % | 14 °C | 99 % | 0% | 10% | 98% | 70% | |
| 21:00
20:00
| dážď | 15 °C 16 °C |
0,7 mm | 1.0 m/s4 km/h severný |
1013 hPa | 97 % | 14 °C | 100 % | 0% | 12% | 100% | 88% | |
| 22:00
21:00
| dážď | 14 °C 15 °C |
0,5 mm | 0.8 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 97 % | 13 °C | 100 % | 0% | 5% | 100% | 88% | |
| 23:00
22:00
| dážď | 14 °C 15 °C |
0,5 mm | 0.9 m/s3 km/h severozápadný |
1014 hPa | 96 % | 13 °C | 100 % | 0% | 1% | 100% | 72% | |
Cătunași, Rumunsko - informácie
Štát: RumunskoGPS súradnice: 44,8299; 24,7366
Časová zóna: Europe / Bucharest
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Počet obyvateľov: 334
Nadmorská výška: 320 m
Administratívna časť:
- Judeţul Argeş, Piteşti
- Comuna Poiana Lacului, Poiana Lacului
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cătunași, Rumunsko. Predpoveď počasia Cătunași.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.