Počasie Chilii zajtra
| 6 °C | 4 °C | 09:00 | |
| 12 °C | 9 °C | 12:00 | |
| 14 °C | 11 °C | 15:00 | |
| 8 °C | 6 °C | 21:00 |
východ slnka 06:13
západ slnka 20:24
PO HODINÁCH
západ slnka 20:24
Predpoveď počasia Chilii 27. apríl 2026
Cez deň oblačno, večer spočiatku oblačno, neskoršie jasno. Najvyššia teplota 14 °C. V noci oblačno. Najnižšia teplota 2 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Chilii, Rumunsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| jasno | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západný |
1023 hPa | 50 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
00:00
| jasno | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západný |
1023 hPa | 53 % | -3 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 02:00
01:00
| jasno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západný |
1024 hPa | 58 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
02:00
| jasno | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západný |
1024 hPa | 62 % | -3 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 04:00
03:00
| jasno | 2 °C -1 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1024 hPa | 66 % | -3 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 05:00
04:00
| polojasno | 2 °C -1 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1024 hPa | 70 % | -2 °C | 29 % | 0% | 0% | 0% | 29% | |
| 06:00
05:00
| oblačno | 2 °C -1 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhozápadný |
1025 hPa | 72 % | -2 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 07:00
06:00
| oblačno | 2 °C 0 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1025 hPa | 77 % | -1 °C | 97 % | 0% | 0% | 0% | 97% | |
| 08:00
07:00
| oblačno | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východný |
1025 hPa | 71 % | 0 °C | 97 % | 0% | 0% | 0% | 97% | |
| 09:00
08:00
| oblačno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1025 hPa | 58 % | 0 °C | 84 % | 0% | 0% | 11% | 84% | |
| 10:00
09:00
| oblačno | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severný |
1025 hPa | 48 % | -1 °C | 40 % | 0% | 0% | 2% | 39% | |
| 11:00
10:00
| oblačno | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severozápadný |
1025 hPa | 41 % | -2 °C | 75 % | 0% | 0% | 0% | 75% | |
| 12:00
11:00
| oblačno | 12 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severozápadný |
1024 hPa | 38 % | -2 °C | 46 % | 0% | 0% | 13% | 39% | |
| 13:00
12:00
| oblačno | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severozápadný |
1023 hPa | 35 % | -2 °C | 50 % | 0% | 0% | 41% | 13% | |
| 14:00
13:00
| oblačno | 14 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severozápadný |
1023 hPa | 31 % | -3 °C | 51 % | 0% | 0% | 28% | 41% | |
| 15:00
14:00
| polojasno | 14 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severozápadný |
1022 hPa | 29 % | -3 °C | 35 % | 0% | 0% | 1% | 35% | |
| 16:00
15:00
| polojasno | 14 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severozápadný |
1021 hPa | 29 % | -3 °C | 24 % | 0% | 0% | 0% | 24% | |
| 17:00
16:00
| oblačno | 14 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 30 % | -2 °C | 77 % | 0% | 0% | 1% | 77% | |
| 18:00
17:00
| oblačno | 14 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 32 % | -2 °C | 75 % | 0% | 0% | 0% | 75% | |
| 19:00
18:00
| polojasno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severný |
1020 hPa | 42 % | 0 °C | 25 % | 0% | 0% | 0% | 25% | |
| 20:00
19:00
| polojasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 50 % | 0 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 21:00
20:00
| oblačno | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 50 % | -1 °C | 46 % | 0% | 0% | 0% | 46% | |
| 22:00
21:00
| polojasno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severovýchodný |
1021 hPa | 56 % | 0 °C | 25 % | 0% | 0% | 0% | 25% | |
| 23:00
22:00
| jasno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1021 hPa | 59 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| jasno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severozápadný |
1021 hPa | 60 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
00:00
| jasno | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhozápadný |
1021 hPa | 63 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
01:00
| jasno | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhozápadný |
1021 hPa | 66 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
02:00
| jasno | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhozápadný |
1021 hPa | 65 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
03:00
| jasno | 3 °C 1 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1021 hPa | 67 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
04:00
| jasno | 3 °C 1 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1021 hPa | 70 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
05:00
| polojasno | 2 °C -1 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1021 hPa | 75 % | -2 °C | 28 % | 0% | 0% | 0% | 28% | |
| 07:00
06:00
| oblačno | 2 °C -1 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1021 hPa | 76 % | -1 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 08:00
07:00
| oblačno | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1021 hPa | 75 % | 1 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 09:00
08:00
| oblačno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhovýchodný |
1021 hPa | 60 % | 1 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 10:00
09:00
| zamračené | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1021 hPa | 49 % | 0 °C | 100 % | 0% | 0% | 36% | 100% | |
| 11:00
10:00
| zamračené | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h západný |
1020 hPa | 41 % | 0 °C | 99 % | 0% | 0% | 36% | 99% | |
| 12:00
11:00
| oblačno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1020 hPa | 37 % | 0 °C | 75 % | 0% | 0% | 13% | 74% | |
| 13:00
12:00
| zamračené | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severozápadný |
1019 hPa | 34 % | 0 °C | 100 % | 0% | 0% | 25% | 100% | |
| 14:00
13:00
| zamračené | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 33 % | 0 °C | 100 % | 0% | 0% | 85% | 100% | |
| 15:00
14:00
| oblačno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severozápadný |
1018 hPa | 34 % | 0 °C | 98 % | 0% | 0% | 96% | 96% | |
| 21:00
20:00
| oblačno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 56 % | 2 °C | 82 % | 0% | 0% | 72% | 36% | |
Chilii, Rumunsko - informácie
Štát: RumunskoGPS súradnice: 46,2667; 24,8667
Časová zóna: Europe / Bucharest
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Nadmorská výška: 382 m
Administratívna časť:
- Judeţul Mureş, Târgu Mureş
- Comuna Albeşti, Albeşti, Mureş
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Chilii, Rumunsko. Predpoveď počasia Chilii.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Chilii dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Chilii
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:13 | 20:24 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:18 | 14:10 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:39 | 20:57 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:00 | 21:37 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:15 | 22:22 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:53 | 27.04.2026 04:22 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |